bugün

maalesef doğrudur. türkiyede kızlar daha çok kızlarla, erkekler daha çok erkeklerle takılır. ortak alanları azdır. kızlar erkeklere pek pas vermez, hoşlansa bile erkeğe açılmaz, her adım erkekten beklenir.

yabancı ülkelerin aksine kızlar karakterli erkeklerle bile yürütemez türkiyede. kızlara yaklaşmak bile sıkıntıdır. hatta öyle ki bazıları tuvalete bile arkadaşlarıyla gider, yanında hep başka kızlar vardır. kadın erkek ilişkileri türkiyede hep sorunlu ve eksiktir.
Turk erkekleri kadına aşağılık gözle baktığı için örnek olarak tayt gitse orospu uzun etek giyse kezban vsvsvs.Kadınlar erkeklere karşı cephe alıyor çünkü kadınları ezen ve kötü davranan bir toplum söz konusuyken kimse turk kizlariyla iletişimin neden zor olduğunu sorgulamasin.
Evet çünkü türkiyede kızlar çok egoludur ve içine kapalıdır. Erkek selam verse bile bazen almayabilir.
ülkedeki fakirlikle doğrudan orantılıdır.
Bir arabayla ömür boyu bu sorunu çözebilirsiniz. Evet.
Hadi benim için öl diyen insandan ne bekliyon?
Çirkin erkek sanrısıdır. Olm hiç müge anlı falan da mı izlemiyorsunuz köylerde bile ne ilişkiler dönüyor. Dallas mübarek.
aynen, selam versen ya kucumserler yada tacizci sapık muamelesi yaparlar...
Cunku erkeklerle iliski kurmak cok kolay, sebebi bu.

arz-talep dengesi.
maalesef doğrudur.
Kimse kusura bakmasın ama daha kimsenin bir kızı insan olarak tanımaya çalıştığına şahit olmadım.

Ortalama bir erkek arkadaş olmadan önce ben bunu yatağa atabilir miyim diye yaklaşıyor.

Tamam kadınlar nasıl tipler hepimiz biliyoruz ama erkekler de sütten çıkmış ak kaşık değil.
Özgüven olucak parayla falan alakası yok sızlamayın burda. Para sonraki iş.
Doğrudur. Günde onlarca istek,talep,mesaj alan kızlar üstüne sokaklardaki davetkarlıktan ötürü kıyasa giriyor.. Sizin bu günlük "onlarca" olan potansiyelden çıkmanız/ geçmeniz gerekmekte.
Yani, para. Kadının açığı budur. Nasıl kazandığının önemi yok.
güven problemimiz var arkadaşım en azından ben öyleyim emniyetten aile kütüğünü ve sicilini getirse olabilir belki
(bkz: donemkotudonem).
hic ama hic alakası yok. az girişken, samimi ve sempatik olursanız cozemeyeceginiz kadın yoktur.
kıza yediriceğiniz parayla optimum whey , olimp bcaa alıp spora başlamak daha iyi değilmi
(bkz: her şeyi yapıyorum da ilişki kuramıyorum)