bugün

yüzde doksan dokuzu müslüman ülkede yaşayan mümin kişinin başı açık kadın görmek istemediği yönündeki sert manifesto sözleridir. evet..
istemeyen defolup gider böylece görmemiş olur.
burası humeyninin iranı değil ayrıca dinde zorlama yok der islamiyet.
tek derdi cinsellik olan erkek topluluğunu da biz is te mi yo ruz.

ben bir erkeğim, ama üzgünüm. gerçek bu. madem başı açık kadın görmek istemiyorsunuz, kendinize hakim olmayı da bileceksiniz. gördünüz mü gözlerinizi alamıyorsunuz ama? ne kadar da belli istemediğiniz. damacanaya hallenmenizi bir kenara bırakıyorum, kadınların sadece saçlarına tahrik olunan bir ülkedeyiz. yav bir bırakın allah aşkına!
Ben peçeli kadın istemiyorum. Skinny pantolonlu erkek, kerhane makyajlı küçük kızlar, tanınmayacak kadar saç sakal yapan adamlar, yere tüküren hayvanlar...

istemiyorum da?
Eğer bu başlık trol değilse arkadaşlar malesef twitter da yapılan en çok 2. Arama türbanlı fetişi siz başı açık kadınları boşverin baş örtüsü nasıl böylesine bir fetiş objesi haline geldi nasıl bu kadar metalaştı bunun üzerine düşünün kadın hakları bakımından olduğu kadar muhafazakarlık açısından üzerinde düşünülmesi gerekir çok yazık.
olumlu veya olumsuz bir tanım yapmadan, sadece türkiye'nin hakettiğine maruz kalmasını diliyorum.

balkan savaşlarından beri gayri müslimlere, kürtlere, demokratlara ve farklı olan herşeye savaş açmış bir devlet aygıtı ve buna karşı sesini çıkarmayan bir halkın yapılanlar ile hesaplaşmadan ve zihniyetini ciddi bir biçimde değiştirmeden gideceği yer her neresi ise oraya varmasını bekliyorum.

iran'sa iran, kuzey kore ise kuzey kore, türk tipi'yse türk tipi; hiç farketmez...
Ben hiç böyle diyen zengin görmedim. E türkiye’de zenginlerin lafı geçtiğine göre demek ki kimse bunu sallamaz bile.

Zaten bence bir kısım etkisizin kendince radikallik yapmasında sakınca yok. Etraflarındaki kadınlar düşünsün.
Arabistan'a siktir git o zaman oç.
Şu başlık her karşıma çıktığında küfür ediyorum mübarek Ramazan beni günaha sokuyorsunuz...
tek derdimiz buydu. tüm kadınlar kapandığında her şey hallolacak değil mi? sonra sıra zina yapan kadınları taslayarak öldürmeye mi gelecek? kadınlar olmasa neyle uğraşırdiniz bilmiyorum.
Tamam....
Siktir git Arabistan'a ozamaan.
mümin er kişinin sorgulanamaz manifesto sözleridir. evet..
görsel
günah engelleyici maske öneriyoruz.