bugün

tsk basın açıklamaları kısmında yer almayan bir iddia. yani iki kelime ile ifade edersek: yalan haber.

ak parti'nin ypg'ye harekat düzenleyeceğini düşünecek kadar keriz kalmamıştır piyasada diye umarken yine sinir krizi geçirdim akhi.
gün itibari ile gerçekleşmiş olandır.
pkk lı köpek soyları kendilerine çok güveniyorlardı.
"hom abd hom rusya non dostoklodoğo bu orgoto voromozson" diyorlardı.
gelsinde abd kurtarsın sizi, şu şekilde olacağını söylemiştim.
(bkz: #31114298)
Uzaktan top mermisi sallayarak guya harekat. Milli servete yazik oyle uzaktan uzaktan.
Türkiye de yüzbinlerce tarihi geçmiş imhasi beklenen top mermisi olduğunu bilmeyen yazarları ifşa etmiştir.

Top mermileri imha ediliyor.
Angajman kuralları gereği yerinde bir karşılık.
(bkz: )hadi yine göz boyadiniz
Angajman kuralları gereği yerinde bir karşılık.
(bkz: )hadi yine göz boyadiniz.
Kürtler emin adımlarla kıyametlerine doğru yürüyorlar.
Böcekler ezilmek için türk milletinin ayaklari altinda dolaniyo yakinda virck diye ezilirler.
Tsk yıllar boyu boş boş oturunca ancak darbe planları yaptı. işte şimdi şimdi kendine geliyor. Mermileri keskin olsun.
Her attığınız bu piçlerin götünde patlasın. Şanlı ordum benim. Kudurun sahipsiz vatansız orospu çoçukları.
Onları öyle bir sikeceğiz ki "where is us air force" diye anırta anırta sikeceğiz. Sizi değil us air force tüm dünya bir olsa bizden kurtaramaz. Türk bombalarıyla paramparça olacaksınız, götünüz başınız ayrı yerlere dağılacak ahahaha.
Bugün orduya şak şak yapanlar 40 gün öncesi teslim olan erlerin boğazlarını kesip, köprüden atıyordu.
Hayat çok garip..
mavi delikli yarak arayan piçlere dert olmuştur.
Ypg bir kez dahi Türk askerine kurşun sikmamistir deyip ypg yi terör örgütü kılıfına sokmak istemeyen Kürt irkcilari vardı buralarda iki gün önce ya hani, onlar giysin şimdi o kılıfı boydan.