bugün

(bkz: %40 ın suçu ne)
edit: sözlüğümüz bu bakınızı hatalı bulmuş. sanırım adnan polatın gs taraftarlarına yaptığı stada almam ayarı gibi yakında da bize sözlüğe almam uyarısı gelir.
tek suçu sömürülmeye müsait olmasıdır. üstünde mükemmel oyunlar oynanılabilecek bir yapıya sahiptir. kimse ses çıkartmaz çıkartırsa susturulur.
sürekli olarak eleştiriyor, hakaret ediyor, birilerinin açığını bulamaya çalışıyoruz. işte suç bu; ama bu türkiyenin değil türkiyede yaşayan ve ne yazık ki oturduğu yerden sadece tüketen, üretmeyi bilmeyen insanların suçu. evet ben de şuan eleştiriyorum; ama çabalayını değil bir elinde kumanda, bir elinde sigara kanepede oturup '' bu i.nelerde vatan toprağını satıyormuş, sattırmaaam ''diye bağıran dalkavukları eleştiriyorum. ben en azından çalışıyorum devlete vergi veriyorum, üretiyorum, doğal kaynaklar azalmasın diye bir birey olarak çaba gösteriyorum, bu liste böyle uzar gider.
sen! göbeğini kaşıyıp '' ben bu devlete bir şey yapmam '' diyen yaratık; sen bir şeyler düzelsin diye harekete geçmezsen kimse senin için kılını kıpırdatmaz haberin olsun.
Türk olmak.
bilinen dünya tarihine yaptıklarımızla yön vermemiz hemde çoğu kez. büyük imparatorluklarla en az bir kıtaya hükmetmemiz. karakterimiz ....
e adamlar napsın bizi durdumanın en iyi yolunu buldurlar.
(bkz: günümüz türkiye yozlaşması)
(bkz: bokuyla selfi yapan kadın)
(bkz: ıq ortalaması 88e düşen ülke)
çok çıkarcı hatta öyle ki çıkarları için akrabasını, kandaşını 3 kuruşa satabilecek insanları barındırması. ilke, ülkü, vicdan, din, ahlak hak getire. geri kalmış toplumun sırtlanları.