bugün

sanılıyor ki bu pkk denilen lanet terör örgütü dağdaki 3-5 çakaldan ibaret.

deniliyor ki kürtler pkk'ya yardım ediyor. o açlar önce karnını doyursun, onların yardımıyla mı 30 yıldır it sürüsü gibi çoğalıyorlar?

normal bir teröristin (itin) bile en az 3-4 ülkeyle bağlantısı varsa, bunların başlarındaki çakallar (karayılan v.s) hangi
ülkelerin desteğiyle ayakta durabildiğini tahmin edebilir misiniz?

kullanılan silahların, bombaların, mayınların v.s hep çin, rusya, amerika gibi devletlerin malı olması rastlantı mıdır?

yüzlerce katırla hemen hergün uyuşturucu, benzin v.s kaçakçılık yapmaları devlet tarafından fark edilmiyor mu? her taraf dağ, yamaç yani yürünmeyecek vaziyette değil mi? o zaman bunların kaçakçılık yapabilecekleri yollar sınırlı değil mi?

benim memleketimde de iş yok, yatırım yok v.s anlayacağınız hayat yok! biz niye silah alıp dağa çıkmıyoruz?

okul yokmuş, hastahane yokmuş, öğretmen-doktor v.s yokmuş... devletin yaptığı okulu siz yıkmadınız mı, sığınak diye kullanmadınız mı? bu ülkenin doktorunu, öğretmenini siz öldürmediniz mi?

v.s
v.s
v.s

sözün özü: türk'te olsa, kürt'te olsa, arap'ta olsa bu ülkede yaşıyorsak kardeşiz. pkk'lıysa ebedi düşmanız.
sanmayın ki pkk sadece kürtlerden ibaret! içinde o.ç. türk'te var, o.ç. kürt'te, o.ç arap'ta(!)
bitirmemesi olarak değiştirilmesi daha uygundur.
(bkz: tüm paşaların içeri tıkılması)
pkk bitmiştir. pkk lı faşist kürt ırkçıları kabul etmesede 30 yılda kendi leşleri bok uğruna ölürken benim şehitlerim sayesinde bir karış vatan toprağı hatta çakıl taşı bile elden gitmemiştir. sonuçta elebaşları tutsak edilmiş yandaşları birkaç anayasal düzenlemeye tav olmak zorunda kalmıştır. vatan bu uğurda şehit olan aslanlarına minnettardır. pkk yenilmiş kurulurken hedeflediği hiç bir amaca ulaşamamıştır.