bugün

an itibariyle olan şey.

dost ve müttefik israil ile birlikte zalim esed'i vuruyoruz.
benim açımdan bir sorun yok. ben israil'i seviyorum zaten, atalarımızın intikamını alıyorlar hain araplardan bundan dolayı müteşekkirim.

evet sevgili akp'liler, nasıl gidiyor israil ile müttefikliğiniz? çokomelliler sizi...

yurt içinde ey israil, kudüs, gazze falan.
suriye'ye gelince israil hava kuvvetleri ile ortak harekat.

kaynak: jarusalem post.
https://www.jpost.com/Ara...ar-Damascus-report-617569

bu da anadolu ajansı;
https://www.aa.com.tr/en/...luding-4-iranians/1733793

anadolu ajansı yurtiçinde filistin kudüs goygoyu yaparken, bakın ingilizce sitesinde ne de güzel anlatmış dost ve müttefik israil'in hava operasyonunu.
türkiye'nin rusya ile suriye'ye vurdurmasıdır o. vursa duramazdı.
(bkz: dostum netenyahu)
Netenyahu bizi kandırdı diyen akp seçmeni için rezerve yapılmıştır.
sürekli diyorum.
abd ile israil türkiye'nin müttefikidir, suriye'de olan ise danışıklı dövüştür diye.
ama anlatamıyorum.

bu partilerle ilgili bir olay da değildir, ayrıca.

yarım dönem siyaset bilimi dersi alan biri dahi dediklerime hak verecektir.
pkk vb abd'nin hikayesi.
pkk olmazsa türkiye ne suriye'ye, ne ırak'a müdahale edebilir.

güçlü bir türkiye abd'nin işine gelecektir.
yok işgalmiş, şu, buymuş. abd türkiye'den hangi istediğini alamıyor ki, işgal etsin.

türkiye ile yunanistan birbirinin varlıklarını ortadan kaldıracak derecede tehdit etsin.
emin olun abd de, israil de türkiye'den taraf olacaktır.
batı bloğu içinde avrupa-atlantik kutuplaşmasını bilenler buna da hak verecektir.

doğu akdeniz'de ab ciddi hamleler savururken, abd sadece söylemde kalıyorsa sebebi budur.
atın orta bacağı tengirin yeni bir algısı ile daha karşı karşıyayız. bunun yazdığı şeylerin %90 yalan dolan. %10'u eh işte.

israille türkiye ortak harekat yapamaz mı? yurt içinde eleştiriliyor diye yok mu sayalım. demek ki israilinde işine gelen bir operasyon ki yapılmış. kudüs'le bu harekatın bağlantısı ne. kudüsü eleştiriyoruz diye israile küselim mi?