e oha artık aq. bunu da atmazlar be. yazık islama pedofili diyorlar.

bunlardan bir tanesi de ensest ilişkiyi destekliyordu.

lgbtye olan bakış açım değişmez en az 5-10 yıl daha.
Hoş değildir ancak islam dünyasının ikiyüzlülüğünü de çok güzel ortaya çıkarır.

Aynısını Buhari Müslim tirmizi söyleyince bir şey yok, lgbt Birliği söyleyince auvvv!
haklılık payı ne yazık ki olan twitter iletisidir. kuran kursları ve imam hatipler pedofili hoca dolu.
Şunu atıp bir de saygı gormek isterler şimdi...
Her LGBT bireyi böyle düşünmüyordur arkadaşlar.

Sadece bu sayfanın sahipleri alevli mezhep faşizmiyle yanıp tutuşan, ataları zamanında iran'a biat etmek için Şahkulu, Celali, Koçgiri gibi isyanlara katılmış olanlardan herhalde ki bu denli bir tweet atabiliyorlar.

Bu şekilde de LGBT bireylerini manipüle ederek Sünni islam'a karşı kin ve nefret aşılamaya çalışıyorlar.

Zaten Türkiye'de Onur Yürüyüşü yapılırken Tuncelili Terörist Sakine Cansız'ın pankartını açan tipler emin olun Tuncelililerin kötü niyetli mezhep kardeşleri tarafından manipüle edilenlerdi.

Umarım anlamışsınızdır demek istediğimi...
Deli kuyuya taş atmış misali. Eşcinsel ve kadınlara karşı sözlükteki bazı yazarların önyargısı üzüntü yaratıyor. Her insan aynı değildir. Her kadın, her erkek ve her eşcinsel de. Tanıdığım tüm eşcinseller gerçekten çok iyi insanlar, ayıp ediyorsunuz.
nasıl bir ülkeysek hoşgörüye en muhtaç olan lgbt leri bile böyle ayarsız
Size bu saatten sonra saygı duyanin amk. Amk çocukları.
bunların gidişatları gidişat değil. iyice gemi azıya aldılar. yakında kendi başlarını yiyecekler.
bunlar iyice zıvanadan çıktılar.
kimse kusura bakmasın haklılar.
Bunu daha önce de söylemiştim yine söylüyorum insanlar zaten sizden nefret ediyor, sevmemek için bahane arıyor. Böyle yaparsanız asla sizi desteklemez savunmazlar.
buna hak veren, islamı koca bir dini ve medeniyeti böylesine karalayan kim olursa olsun haysiyetsiz ve onursuzdur. lgbt denilen şuursuz ibneler ve islamiyeti böylesine karalayan zavallılar! hepiniz o küfrettiğiniz çomarlardan kat be kat aşağılıksınız ve cehennemin narına ateş olduğunuzu düşündükçe içim serinliyor.

islam'a , peygambere küfrettikçe kendini çağdaş sanan ilkel yaratıklar.... sizlere acımıyorum bile...
Tweet altindaki yorum fena. Kadinlarin savas ganimeti sayilip kole yapildigi ortamda. Farkli dinden ise tecavuzun mesru oldugu ortamda.
Kimse kimsenin kutsalına saygısızlık yapmamalı.karsilikli saygı ve hoşgörü olmalı.
boyuna ölümle tehdit ediyorsunuz onları, bir zahmet sevmesinler artık. bu resimlerdeki çocuklar nedir ayrıca, bu ne tezat bu ne pislik?
:Buhari, e’s Sahih, Kitabu Menakıbı’l-Ensar/44; Tecrid, Hadis no:1553; Müslim, e’s-Sahih, Kitabu’n-Nikah/69, Hadis no:1422 diyorum, baskada birsey demiyorum. Anlayan anlar.
ülkemizde, tarafsız duruşu olan tek bir kesim, cenah göremiyorum. yok demek ki.

lgbt bireyle de sorunum yok. mümin bireyle de sorunum yok. benim sorunum sadece şu, neden sadece saygı duyamıyoruz? çok mu zor?

ya ben gerçek anlamda çok malım. ya da diğer insanlar, bu da böyle de, şu da şöyle de diye ne kendinden, ne de yaşadığı hayattan memnun değil. başka açıklaması yok.

çünkü sol görüşlü, islam dinine kendini kaptırmayan kişiler, müslümanların, 3-4 yaşındaki kız bebeğini türbanlamasını hoş karşılamazken, islam dini inancına sahip kişilerde; çocuklarına bilimi öğretip, agnostik, deist ya da ateist düşünceleri aşılayanları hoş karşılamıyor.

aslında derinlemesine baktığınızda, her iki tarafta çoçuğunu kendi hayat çizgisi doğrultusunda yetiştiriyor. ve fakat herkes birbirinin bu kadar aynıyken yine birbirinden nefret ediyor, dışlıyor, tersliyor. hakkaten bu insan cinsini çözmek, anlamak ciddi bir muamma.

bende bilime inanıyorum, tabi kendimce bir tanrım var. devasa bir tasarımın içinde yaşarken, milimetrik ve yottametrik boyutlardaki bu tasarım içerisindeyken cennette keyif çatacam ya da cehennemde yanacam(bu devasa boyutlardaki tasarımı mutlu olmak ya da acı çekmek diye basitleştiren hayallere dalmayacağım hiç.) diye bunu basitleştiren herşeyi bilimle sınarım ve bilime tersse, bilimle yoluma devam ederim. en önemlisi de saygı duyarım.

velhasılı kelam, birgün sözlükte yazdıklarım bilimle ters düşerse bilimi seçiniz.
Birbirini ziken adamlar bundan mı tiksinmiş? Kıyamam.
Cadı avına çıkmak lazım,gidin pisliklerinizi Avrupa'da yaşayın.burda bulaş yapmayın.halk galeyana gelirse kaçacak delik ararsınız.defolun gidin bu ülkeden soysuzlar.
Lgbt+ feministler önce dönüp kendilerine baksınlar
Değerlerimize, inançlarımıza, kültürümüze dil uzatacaklarına kendi içlerine düştükleri gaflete, ihanete bir dönüp baksınlar.
Aldatma, yalan, riya, ihanet, tecavüz, uyuşturucu ve türlü Türlü sapkınlıklar değerlerimize saldıran bu güruh arasından çıkmaktadır.
islam dini kötü işleri ve sapkınlığı yasaklarken
Sapkınlıkları elinden gidecek diye korkanlar çamur atmaya çalışmaktadırlar.
Ama ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır.
arkadaş siz böyle mi gelip kendi haklarınızı alacaksınız? ülke mal dolu bir tarafta eziliyorum diye ağlıyor diğer tarafta da ezmeye çalışıyor.
Dinime küfreden müslüman olsa!

görsel

Ne erkek olup mert olabildiniz.
Ne kadın olup şeref sahibi olabildiniz.
ibne geldiniz ibne gideceksiniz.

Bu sapkın topluluğu zerre adedince destekleyen ve kabullenenlerin anadolu, endülüs, avrupa, kafkasya, şam, maghreb, al kinana, habasa, hicaz, yemen ve horosan'da tek bir hakkı vardır. Kürek mahkumu olma hakkı.
Ve mutlu son
görsel

Millet eğilmez Türkiye yenilmez
Hepsini geçtim de şu bok çukuruna çocukları alet etmeseniz de doğru yetiştirebilseniz. Malum ileride bunun hezimetini yaşadığımız sürece hepimiz göreceğiz. Tek sizin özgürlüğünüz, özgürlük olmuyor dolayısıyla.