bugün

Ha bide ilerlemesi mi var bu çökmüşlükten daha beter ne olabilir.
Avrupa birliğini bile yusuflatan bir çöküştür.
görsel
. . . hepsi dış güçler yüzünden. Bu oyunlara biz kanmayız. Ekmek hala bir lira.
Umarım tarihe bir kriz daha yazılmaz. (bkz: 2018 krizi)
Dolar karşısında TL 12 ay içerisinde 2 tl değer kaybetti, 5.42’de şu an. Bunun papazla doğrudan ilgisi yok, y*rrak gibi ekonomi yönetmekle ilgisi var. Sıcak para, her yere inşaat olayının sonu budur. Yapısal olarak bu kadar kırılgan ve emperyalist sisteme bağlı bir ekonominin sonu budur.

Geleceğini s*ktiler ülkenin, gerçekten, bu kur buradan dönmez arkadaş düzeni kökten yıkmadığın sürece. Üçüncü dünya ülkesi gibi bombok yolsuzluk, aşırı sömürü, yağma odaklı nizami olmayan bir kabile devleti standartlarında yaşatacaklar ülkeyi, sosu da islam olacak işte.

G e ç i n e m i y o r u z
üretim yapınca düzelir.
Tarih bu aksami yazacak.
. . . bu ismi konulmamış baas iktidarıdır.
finansını sikeyim. ahlak çökmüş. eğitim çökmüş. üretim çökmüş. insanlık çökmüş. uğruna yaşanacak bir tane değerin kalmamış. bırakmamışlar. bunlara göz yummuşsun. paran değer kaybedince batıyoruz.

sizin ananız sikik zaten olum. farkında değilsiniz. konu paraya gelince uyanır gibi oluyorsunuz sadece.
http://www.uludagsozluk.com/e/39995198/

vatandaş çok güzel özetlemiş..

en son giden cebindekidir.. onun da gitmesi için arkadaşın saydıklarının öncelikle gerçekleşmesi gerekir..

sorun şu ki bizde bunu idrak edecek insan topluluğu yok..

tertemiz geri zekalı bizim milletimiz..
Birlik ve beraberlik ruhunu kaybetmiş, sorup sorgulamayan, umursamayan, kaygı duymayan uyuşmuş toplumlarda görülen semptomları sergiliyoruz.

Ne yazık ki umurumuzda değildir.
Bize nesidir.
Bir elimizde cımbız, bir elimizde ayna, umurumuzda mı dünya modundayız topyekün.
iyi geceler Türkiye!
Yav hani bunu başkan yapınca her şey tam süper olacaktı?

Bir de padişah yapmayı mı denesek acaba?
hah hah hah -iyice bi çöksün asrın liderimiz diyen akgöt suç ortaklarını bulduğumuz yerde yamultalım.

"Çöküşe doğru ilerliyor "muş ... E günaydın !! Uçağın çakılmak için alçalmaya başladığını 34 bin feet de falan anlayacan. Öyle yere 25 metre kala falan anlarsan zaten çakılırsın.

Finansal çöküşe doğru gidiyormuş. Hah hah hah hah ...

Onu bayaadır gidiyo -burada ağzımızı götümüzü parçalayarak biz ne yazıyoruz yıllardır?

Efendim ?
yanın laan, su veren itfaiyenin hortumunu keseyim diyen iç ses...
iyi olan herşey çöküşe geçti ülkede.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar