bugün

git önce halka değil ülkeyi rezil edenlere karşı çık.

yönetim beni de temsil ediyor, üzülmüyor muyum üzülüyorum ama bazen de bu cahil halkın bunu hak ettiğini düşünüyorum. 2 ucu boklu değnek bildiğiniz.
(bkz: yine mi mağdur bu amına koduklarım)
yanlış tahlil.

türkiye değil rezil olan, tükürdüğünü yalama şampiyonu olan kişidir. yanlış tesbit yanlış değerlendirme.

türkiyeyi bu duruma düşüren ülkenin başındaki zattır. ama zararı yok, çıkar meydana allah, peygamber lafı eder, iki timsah gözyaşı döker tav olursunuz nasılsa.
türkiye rezil oldu diye kimse sevinmiyor. insanlar çok özel biri rezil oldu diye gülüyor da madem türkiye rezil oldu diye düşünüyorsunuz o zaman neden türkiyeyi rezil edenler kahraman oluyor?
Her zaman bir diyeceği vardır bu ak itlerin. Türkiye dünyaya rezil oldu diye 14 yıldır ağlıyoruz . Bu adamların takoz kahve dayısı kafası ile bir ülke ancak bu kadar beter yönetilir. Ak itler o kadar gözleri kör o kadar ağızları köpürmüş ki. Sanıyor ki kendisi vatansever ?!?!

Ulan yeter artık be. Rusya'nın uçağın düşürmek vatan hainliği diye yazdığımızda kafaları basmadı bu itlerin. Sonra Suriye hava sahasına değil girmek yaklaşamadık bile. Ulan birisi de çıkıp "Bu adamlar meğerse bu yüzden isyan ediyormuş!" demedi.

Işid'e silah yardımı yaparken isyan ettiğimizde pkk lı ilan edildik! Oysa Pkk dan bir farkı olmayan ışid li köpekler de yarın bize dönecek diye ve suriyenin halkına acı verdikleri için hayır dedik. Sonra ne oldu..

Bu ak itlerin hiç biri ışid'i zaten desteklemiyor gibi laflar etti. 360 derece yine döndüler. Ama kalkıp biri bile "Bu adamlar haklıymış ya!" demedi.

Çünkü içi boş o beyinlerinde asla hatalarını kabul etmek yok. Asla ama asla.. nasıl bir kültür nasıl bir yetiştirilme nasıl bir cehaletse...

Bugun o dünya liderleri!?!?! Rusya ya gizli mektuplarla özürlerini iletirken imajı bozulan Türkiye oldu ha!?!?!? Rus uçağını vuran reis oluyor ama özür dileyen Türkiye oluyor ha ?
Sebep olanlar düşünsün biz niye düşünelim artık öyle göte böyle yarrak afedersin. ( pardon ne afedersini amk )
Cumhuriyet düşmanı, osmanlıcı akitler olmalıdır.
Zira önce herkesle kavga edip, sonra gidip sırnaşarak türkiye'yi kasıtlı olarak rezil ettiler.
Yalnız aktroller bile yoruldu herhalde yalamaktan. dün israil'le yapılan onursuz anlaşmayı zafer gibi lanse etmeye çalışıyorlardı. Bugün aslında rezil olduklarını kabul ediverdiler.
akp yandaşı herkesin tipik chp zihniyeti cümlesi kurması artık bir savunma metodudur. Dikkat ederseniz duble yolları, barajları ile övünürlerken tipik bir chp zihniyeti olmaz. Nerede sıçıp sıvarlarsa ortaya bir anda chp çıkıverir.

143 milyar doları tipik chp zihniyeti yemedi, mavi marmara olayında kedi gibi chp sinmedi, rus uçağını düşürme talimatını da bu zihniyet vermedi. Hırsızlığı yolsuzluğu, para sıfırlamayı chp'den öğrendiyseniz çıkın anlatın.

Şahsi yapılmış hataları öyle birilerine yıkarak sıyrılamazsın, karşında beraber otladığın koyunlar yok.
rezil edenler utansın, sevinen değil.
Gulduren basliktir. Simdi reisci tayfa yakin zamana kadar sizdendim(simdi paralelci dersiniz kesin de topunun aq) ama evirip cevirmeyi birakalim reis SICTI. chpci tayfaya gelirsek siz de malum olan bir seyi bile sulandirarak yine rteye kazandiriyonuz. Sonumuz hayrola
diplomasi diye bi şey var anam, kafana göre atar yaparsan böyle mal olursun.
Bunlar hep merkel'in şuçu.
Turkiye'nin rezil olması direkt ak götkılının hanesine yazılır.

Yaptığı gerçeği gizleyici hareketler, trollemeler, saptırmalar yapıp gacırt diye dünya ülkelerinden şamar yiyince ooohhh bu bütün ülkenin problemi, demek, orospu çocukluğudur.

Bütün suç ;bu adamları asrın lideri diye satmaya çalışan ak götleklerindir. Yamulan, götleri folloşlaşan onlardır.

Suç onlarındır, yamultulmaları , sıçtıkları organizmalarda dahil olmak uzere sallanmaları gerekir.

Medya üstünde baskı yapmayıp insanların özgürce haber alma hakkını elinden almasaydın belki haklı olurdun,medyayı kontrol altına alıp halkı yanlış yönlendirdin

Ve zikilmen gacır gucur yemen lazım.

Türkiye mürkiye diil sensin suçlu akgöt. Senin en kısa sürede cezana kavuşman lazım.

Hah hah korkmuş göt , tırsmış, zikcekler beni diye...zikcekler tabii ananı atanı zikcekler kodumun akgötü...türkiye falan diye kaçamayacaksın...