bugün

üzen hadedir, konuşacak konu bulamazsın. süpernova süper cüce gözlemlenebilir evren filan desen yok, yer altından notlar baba gibi tiyatrolardan bahsetsen yok sapiens homo deus gibi kitap oda yok.

aoy gratisde indirim vaormışşş.
yaa berkcan dün meyşın attı.
hepsi dümdüz insandır.

tabi bunun türk erkeklerinden kaynaklanıyor beyine değil göte baktıkları için beyin kasmıyorlar suratlarına badana yapıyorlar.

edit: istisnalar vardır elbet sadece genelden bahsettim arkadaşlar nolur götüme gezegen sokmayın..
Edit2: burada kızlara kültürlü deyip bana küfür edince kız düşmeyecek bari benim gibi ponçiğin kalbini kırmayın.
bir toplum düşünün kız çocuklarını mal gibi düşünen, okutmayan, tecavüz eden, para için 20 yaş büyüklerle reşit olmadan evlendiren ve yüzsüz gibi daha sonrasında kızlar kültürsüz değin. vay anasını ülkeye bak. siz bu hale getirdiniz bu ülkeyi, sizin gibi yobaz cahil düşünemeyen beyniniz getirdi bu hale.
Aksine tanıdığım kadınların çoğu tanıdığım erkeklerden daha kültürlü ve birikimli olmuştur. iletişim kurmayı beceremeyen moronlar herkesi kendisi gibi sanıyor.
kültürmetreyle ölçüm yapan kültürolog söylemi. töbe yarabbim neler duyacaz daha.
bu kadar abazan erkeğin olduğu yerde nedense rahatsızlık vermeyen gerçek. zeki ve kültürlü kızların değerini mi bildiniz. gösterip vermeyenlerin peşinde koşun anca.
insanları ilimle, bilimle yıkamak varken, safsatayla,bağnazlıkla yıkarsan, ülkende bombalar patlarsa, terör olayları hep güncel kalırsa, yoksulluk tavan yapmışsa, kutuplaşmalar bariz şekilde artmışsa, geç kalmadığı halde insanlar sınavlara alınmıyorsa, bunun sonucunda intiharlar gerçekleşiyorsa, kültürün k'sinden bahsedemezsiniz. erkek yada kadın farketmez. insanları sadece zoraki yaşamaya, hayatta kalmaya çaba harcasın diye teşvik ediyorlar. insanlar çalışmaktan, acaba ölürmüyüm korkusundan, günde 12 saat çalışıp sadece uyumaya vakit bulmaktan neyin kültürünü alacaklar?

hepsini geçtim; tüketim toplumu diye bir gerçek var. bizi tüketmeye zorluyorlar. okullarda gördüğümüz öğretimde bunun üzerine kurulu. sadece tüketmek. üniversiteye kadar üretmek adı altında hiç birşey öğrenemezsiniz eğer ki meslek lisesine gitmemişseniz. birde imam hatipler var tabi. oradada üretken olunabilir. bol bol hadis üretiyorlar mesela.

insanlar eğlenmeye ihtiyaç duyuyorlar. gratis'e gidip makyaj malzemesi almak yerine bir cafede oturup kuveyt dinarının neden bu kadar değerli olduğunu elbetteki herkes tartışmak ister. ama bununla eğlenemez. ayrıca her insan kendi yerel kültürünü bilir. kimse mozart'ın 9. senfonisini yada napolyo'nun moskova'yı nasıl aldığını bilmek zorunda değil. neden böyleyiz demekten çok, bizi ne hale getirdiler demek daha doğru olur. insanlarımızı mutsuz, huzursuz yaptılar. tüketerek mutlu olmaya çalışıyoruz.
Katılmamak elde değil.
koyden kente yeni gocmus olmalarıyla alakalıdır. kent kültürü denen şeyden cogunun henuz haberi yok. keza aynısının erkeklerinin de haberi yok.
Başlığı açan resmen tecavüze uğramış yazık lan adama kızlar biraz sakin*.
Başlığa kısmen katılıyorum.
Bu başlığa çok şaşırdım. Bu sözlükte sohbet ettiğim gayet kültürlü hatta çoğu zaman beni kültürüyle şaşırtan karşı cins arkadaşlarım oldu burda.
sözlük kızlarının çoğunun içinde bulunmadığı gruptur.
kültür yoksunu, abaza erkeklerimizin; bir gülüş yarım bir öpücük için, katlanmaları sonucunda ülkemizdeki popülasyonları yerinde saymamakla beraber giderek artmakta.
O kadar belli ki ne Nazım okumuş nede Mevlana Halideyi sorsam babamdır diyebilecek kadar ezberi kültür sanan cahil yazar söylemi.
kültürcü geldi hanım .
Güzel kızların çoğu öyledir. Çirkin kızlar da kültürlü olduklarını sanarlar ama çoğu iticidir.
çoğu koyden kente yeni goctugu için boyle kultursuzler. keza erkekleri de oyle.
istisnalar hariç, oldukça doğru bir tespit.

ural nehri'ni haritada gösterme ihtimalleri yok.
Büyük çoğunluğu için doğru olabilir ama baya kültürlü kızlarımız da var onlarin hakkini yemeyelim.
kültürlü olup bizleri şaşırtanlar da vardır.
Zaten erkeklerin hepsi odtülü haftada 1 kitap bitiren süper erkekler. Kızlar kültürsüz.

Tm:d.
bütün genellemeler yanlıştır. bu son söylediğim de dahil.
he amk biz erkekler hepimiz harvard mezunuyuz ya.
adama adolf hitlerin fotografını gösterip bu kimdir diye soruyorlar''musiki cemiyetinden olabilir mi'' diye cevap veriyor sığır.
insanların daha iyi yaşamayı bilmeyişinden kaynaklı bir aorun bu. Bakıyorsun adama yolda gorsen selam vermezsin benden cok parası var. Parayı kullanabilmrekte bir meziyet.
Net gerçek. pizza, dizi, film, biraz tatlı, sınırsız içecek, pijamalar ve bir de yanımda sevdiğim bir kız olsun istiyorum. hele de mevsim kış ise, battaniye altında muhabbet falan ederiz, lükse bak. kitap bile okuruz. ama öyle evcimen bir kız bulamadım.