bugün

(bkz: göt korkusu)
delikanlı olmayan erkeklerdir.
şimdiye kadar bir çok kez kavga etmek zorunda olduğum zamanlar oldu. hiçbirinde de bir arkadaşımı ya da arkadaş grubumu çağırdığımı hatırlamıyorum. hep tektim. dayak da yedim, dövdüm de. ama övünmek için yapmadım bunların hiçbirini. dövüş sanatıyla uğraşan biriyim. kavga olan ortamdan kaçarım; çünkü bu dövüş sanatını ite çakala vakit harcamak için öğrenmedim. ve çoğunlukla da birden fazla kişiyle kavga ettim. bunların büyük çoğunluğunda da tektim. zaman insanları değiştiriyor. dolayısıyla görüşler de değişiyor. insanlar artık dayak yemeyeyim de nasıl olursa olsun diyor. ya da güç gösterisi. işte bu it çakal sürüsü bir erkeği temsil edemez. çünkü erkek her zaman tek başına güçlüdür.
korkak olduğu kadar geri zekalı olan erkeklerin yapar bunu hem teke tek kavga edemez hem yanına aldığı on on beş kişiyle linç ettiği adamı nasıl dövdüm diye övünür.
Türkiye de kavga denen şey olmadığı içindir. Bir insanla kavgaya tutuşursanız 1v1 2. dakikadan sonra bıçak, sopa veya silahlar çıkar meydana. hal böyleyken postu deldirmek istemeyen insan tedbirini alır.
kavgaya adam toplayıp gelen adam kadar kancık adam yoktur.mesele senin meselen en yakın dostunda olsa karıştıramazsın olaya.biri karşıma bu kadar adamı toplayıp gelse.senin benim karşıma çıkmaya cesaretin yokmuş der çeker giderim en ağır dayaktan daha beter eder adamı...
ikisinden biri dovunce sorun ortadan kalkiyor mu denilebilir.

(bkz: avrupadaki erkeklerin kavga etmemesi)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar