bugün

tabiki konya 1;

https://www.youtube.com/watch?v=anU8JXT0KH8
Adanaya ibne diyeni kuru kazığa oturturlar bu alemde.
Adananın birinci olmaması şaşırtmıştır.
şaşırtmamıştır, ağrı konya ve diyarbakır içinde varsa olağan bir şeydir.
ağrı rize çankırı çıkmış
vay alüminyum.
ağır işsizlik ve istatistik kokusu alıyorum, bursa şaşırtmıştır, hani noldu bursa çocuklarına?
Kırsal kesimde biseksüellik ileri düzeydedir.

bu toplumlar da erkek dediğimiz mahlukat önünden sarkan şeyi herhangi bir kaygan deliğe sokmayı meziyet sayar ve bu onun cinsel yönden ne gay yapar nede kendi tabiri ile ibne. ben bir tanesi ile karşılaştım bu arkadaşlardan. adam evli, çoluğu çocuğu var. a şahsını yaparak milli oldum ben diye anlatıyor ortamlarda. (a şahsının da bir kaç çocuğu olduğu bilgisini de ekliyor.)

kendisine biseksüel olduğunu söylediğimde o ne diye cevap verince, anlayabileceği en yakın kavram olan gay kelimesini kullanmak zorunda kaldım. beyefendinin çok zoruna gitti. durumu güzelce anlatınca da suratı kıpkırmızı oldu olur mu canım öyle şey sonuçta kestaneyi çizdirmedik ya şeklinde savunmaya geçti.

bu arkadaşın ağzını açsanız, cinselliği farklı yollardan yaşamaya çalışan her insana karşı pislik akar. onları aşağılar, küçük görür ancak kendisinin bu kavrama dahil olduğunun farkında bile değildir.

türkiye de erkek sokuyorsa, neye soktuğunun bir önemi yoktur. gayleri aşağılayan etrafınızda ki o arkadaşlar siz hatta kendileri dahi farkında olmayabilirler aslında ne olduklarından.
(bkz: en çok ibne çıkaran ikinci şehir)
ne kadar enteresan ki doğuya gidildikçe artan bir sıralama mevcut, birde kuzeye birazcık.