bugün

ekonomik kriz çözümüm: hepimiz iran vatandaşı olup, turkiyeye geri dönüyoruz ve refah içinde yaşıyoruz.

bitti.
içtim şarabı siktim arabı diyen bir ulkeyiz. Bu yeterince açıklayıcı.
tamamen sosyal medyada dolaşan yalan haberler (ör. bm 200 dolar veriyormuş kyk da ücretsiz kalabiliyorlarmış. o zaman bunlar niye dileniyor. benden daha zengin olmaları lazım) ve bazı sayfaların paylaşımları ile artan akım. özellikle araştırmayan cahil cühela ve ergen tayfa tarafından destek görmekte. görüyorum belli şahısların ağızları ile konuşuyor kendi düşüncesi bile değil. yazık. ırkçılığa karşı olan biri olarak eğer nefretinizin kaynağı tarih ise bu nefreti en ziyade hak edecek olanlar ingilizler, fransızlardır. yok mülteciler ise adamlar savaştan kaçıp buraya gelmişler bir iki denyonun yaptığını tüm araplara mal etmek akıllı adamın işi değildir. youtube'da izlediğim bir kadın youtuber almanya'da eğitim gördüğü vakit türkler okulda bir olay çıkarsa kendisinin utandığını böyle olayların çok olduğunu bir olay çıksa ilk önce türklerden biri yapmıştır dendiğini söylemişti. ve bu durumun kendisini zor duruma soktuğundan bahsetmişti. aynı hesap.
+Türkçülük dediğin Türk milletini sevmekse en ala Türkçü benim ırkçılık yapıp kendini üstün görmekse evet Türkçülüğe karşıyım.
etki - tepki meselesi. sadece arap değil islam düşmanlığı da arttı. ateizm ve deizmin ayak sesleri geliyor.
Bu düşüncenin arap kısmı için konuşacağım. arap düşmanlığının başlıca sebeplerinden biri çok fazlasıyla pis olmalarıdır. Kendi yaşadığım olaydan örnek vericem, arkadaşlarımla oturup yemek yiyorduk restoranda arap müşteriler geldi yemek söylediler. Söyledikleri yemeğin hepsini elleriyle yediler bunun üzerine kendi üzerlerindeki kıyafetin sağ tarafına elini sol tarafınada ağzını silip kalktılar. Miğde bulandırıcı şekilde pisler.
Türkiye’nin hali sivilceli bir ergenden farksız; durup durup bir şeylere yükseliyor.
çöl bedevileri türk vatandaşı ile eşit derecede vergi mükellefi olsun ve yardımlar kesilsin, konu kapanır.
hangisi yalan geri zekalı orospu çocukları? millet gözüyle görüyor. bolu belediyesi maaşlarını kesti diye çılgına döndünüz.