bugün

olmayacak gündür.
Yanlıştır. Kimseyi zorla kapatamazsın. islam bunu emretmiyor. Kişi uygular veya uygulanmaz kendi tercihi.
30 şubat 200.... tarihidir.
2023 yılında herhangi bir gün ...
Konya halkının Türkiye' yi kucaklayacağı gündür sanırım.
Peşi sıra bir sürü sakallı peydah olur, küçük kızlardan harem kurarlar, her türlü pisliği yapıp vaaz verirler. kendilerine karşı gelen olursa allhuakbar diyerek kafa keserler.
Bi ara evlerinde zor tutulan malum kesimde onların eteklerine sığınır.
Bir süre sonra zaten ordu modu kalmaz dağılır, mezhep çatışması Cart curt derken ya amerika ya avrupa çöker ülkemize olacağı bu, daha doğrusu istedikleri bu.
Sözüm inananlara değil, o malum yobazlaradır.
hiç gelmeyecek olan gündür.
Mümkün olmayacak ve hatta mümkün olması dahi teklif edilemeyecek bir söz, cümle vs. dir.
Ülkeden ayrılacağım gündür. Tabii tesettürü zorunlu kılan bir yönetimin gitmeme izin vereceğini varsayarsak.
O günü bilemem ama olması gereken bir gün var oda kamuda tesettürün zorunlu olacağı gün en çok bunu istiyorum müslüman kadınlara çektirdiklerini çeksinler.
Inşallah olur da en çok bu çakma müslüman hatunlar mağdur olur.
Hiç bir zaman.
erkekler açısından sıkıntı olacaktır.

bana baş örtü hiç gitmez denedim.
Balığın, kavağa çıktığı günle aynı güne tekabül edecektir...
(bkz: kaos ortamı)
her boku yiyip suçu çağdaşlığa atan ,din iman ayağına parayı götüren orospu çocukları nereye saklanacak sonra.

arap çölde kaybolmuş,devesine hallenmiş.deveyi her siktiğinde tövbe ediyormuş 'şeytana uydum' diye.bi gün şeytan dayanamamış lan orospu cocuğu sikip sikip benim üzerime atma demiş.
araplar ve geleneklerini de alıp siktirolup gideceksiniz buralardan.
Ülkeyi terk edeceğimiz gündür.