bugün

Güzel ülkemizdeki olasılık ve olanakların sınırsız olduğunu, size bir başka şekilde anlatan rehberdir.

öncelikle şunu söyleyelim ki; bu rehberden faydalanabilmeniz için kadın olmanız yeterlidir. '' tüh lan ben erkeğim '' demeyin, siz de bir şansınızı deneyin.

evet, bahsettiğim gibi olasılıklar sınırsız. ama çekinmedik, üşenmedik ve sizin bir kaçını sıraya dizdik.

buyrun efendim;

1-) yatsıdan sonra dışarıda olmak; Bu opsiyon ülkemizin bütün illerinde mevcuttur, yatsıdan sonra dilediğiniz ilde tacize veya tecavüze uğrayabilirsiniz. %99'u müslüman olan ülkem için yatsıdan sonra allah yok.

2-)herhangi bir toplu taşıma aracına binmek; günün her saatinde, her dakikasında bu olanağımızdan yararlanabilirsiniz. rahatınızı bozun ve bir dolmuşa binin! Belki yolun sonunda, dolmuşta yalnız kalma ve öldürülme fırsatını yakalayabilirsiniz...

3-) ergenliğe girmek; evet bu imkan size çok basit ve herkesin yapabileceği bir iş gibi görünüyor olabilir. ve kendinize ''yok lan o kadar da değil artık'' diyor olabilirsiniz. Salak salak konuşmayın ve rakiplerinizin önüne geçmeye çalışın.

4-) Rahat giyinmek; kesinlikle, en büyük silahınızdır. biraz dekolte ile yurdumun her yerinde, dilediğiniz saat ve mekanda tecavüze uğrayabilirsiniz. üstelik yaşınız farketmez!

5-) evlenmek veya sevgili yapmak; kocam veya sevgilim bana asla tecavüz etmez diye üzülmeyin! biraz naz yapın ve bekleyin. Nasıl olsa onlar, sizin de istediğinizi biliyor..

6-) seyahat etmek; kadın başınıza atın kendiniz yollara; yolda tacize uğramak sizin için kaçınılmaz olacaktır. gezin görün ve tecavüzün tadına varın!

sizler için en yüksek olasılıklı taciz ve tecavüz senaryolarını sıraladık. ama bunları yapamazsanız spontane davranın çünkü her zaman bir ihtimal vardır!
amınızın olması kafidir.
Pazarda Yürümek.

Kalabalıkta bir şerefsiz mememi elledi, kimdi neydi nereden geldi bilmem. Baktım göremedim, görsem de ne yapacaktım, Nefes almanız yeterli.
Erkek olarak Igrendim mk.
insanı vatanından utandirmasina az kalmıştır.
kendi yetitirdikleri aslında yetiştiremedikleri barzolardan rahatsız olan kıllı kezolar

al birini vur ötekine.

https://scontent-cdg2-1.x...d812e76e4&oe=55E74108
güldürdü ağlanacak halimize.
nefes alıyorsanız her an tecavüze uğraya bilirsiniz.
ister erkek olun ister kadın. eşek, koyun, keçi, kedi, köpek hatta karıncaya bile hallenen gördüm.

nefes almıyorsanız da olur.

zira ülkemizde cesetlere tecavüz edeni de gördük, damacanaya tecavüz edeni de. cansız mankene tecavüz eden de var, şişme kadına bile.
hatta daha ileri gideyim ATM'ye tecavüz eden adam bile var.