bugün

Çünkü eğer olsaydı Türkiye deki çoğu erkek gencin yatırım kaynağı olacak ve zengin olmalarını sağlayacak yerdir...

Cmylmz deyimiyle: gençler eli cebinde hesap yapıyor " ulan burda sırf bi milyon dolar var!"

(bkz: orayı yıkarlar)
genç yatırımcılar rahatsız.
cem yılmaz izleyin biraz o size neden olmaması gerektiğini çok güzel anlatacaktır.
isteyene dosya masrafsız faizsiz kefilsiz eve kadar hizmet verecek milyonlarca genç olduğu için.
Cem yılmaz çok güzel açıklamıştır. (bkz: orayı yıkarlar) ama bina yıkmak anlamında değil, yıkamak.
abaza çok.
Ne idugu belirsiz, babasi atasi belirsiz tohumlardan evlat edinilmesi igrencligi isteyecek, tesvik edecek kadar genis mideli olanlarin ar damari catlamistir.
Herkesınkı alınmıcagından kalıtelı olanlar secılecegınden oyle her ınsanın o sansı yok. Bır de zaten bu oyle sacma bır sey kı o adamın kac tane cocugu olucak oyle o cocuklar ya karsılasır evlenırlerse boyle sacma sorunları var. Zaten bu yolla cocuk sahıbı olanlar kadın erkek bunu nasıl kabullenebılıyorsa boyle cocugum olucaksa hıc olmasın.
Dağlar denize paralel olduğu için...

Benim aklıma bu geldi.
bankaya gerek yoktur. elini attığın yer sebil dolu.
Bir Kâmil'in ortalıkta 15 çocuğu dolaşacağı için ve sonrasında bu çocukların Yeşilçam filmlerini aratmayacak bir biçimde tanışıp, sevişerek evlenmeye kalkışacakları içindir efendim ki; Bu ülke dinince uygun değildir, ahlâken hiç değildir.
habersiz ensestin kol gezeceği bir ortamı oluşturmamak adına olabilir.
spermleri ayakkabı kutularına koyar bu hanzolar diye.
Kadinin erkege merhaba demedigi bi yerde spermini alma olasiligi olmadigi icindir.
gerek yok böyle şeyede ondan.
"Çünkü olsa orayı yıkarlar" devirirler,yıkarlar anlamında değil "YIKARLAR"
Etik kurallarımıza terstir. Akp nin muhafazakar yapısına daha da terstir.
eğer olursa o bankayı yıkarlar çünkü.
gerekte yoktur.

özelleştirilmesi tehlikesi vardır.
ve orayı yıkarlar.
yeterinde buyuk bi depo bulamadiklari icin.
sperm bankasında çalışacak eleman bulamadıkları için.
şimdi efendim yurdum insanının genetik özellikleri dünya standartlarının altında olduğu için gereksiz olacaktır. itiraf edelim şimdi kim tıknaz, kel, göbekli bir sperm ister. ayrıca eline numunesini alıp gelenler veznede uzun kuyruklar oluşturacaktır.

-buyrun hoşgeldiniz nasıl yardımcı olabilirim.
+valla bacım bağış yapacaktım.
-ne bağışıydı efendim.
+bacım peçeteyi atmaya kıyamadım, belki dedim birinin işini görür ...
Çünkü benim mahallem var.
Orayı yıkarlar. (bkz: cem yılmaz)
caiz değil. olsa halbuki ilk kez bir banka para kazandıracaktı.
Lazım mı oldu?

Dışarda bi ton abaza işinizi görür yavrum sperm bankasına ne hacet.