bugün

daha yetmemiş ki 5 aralık 2016 türkiye ekonomik krizi diyerek de buna tarih vermektir. tipik chp mantalitesidir. yazıklar olsun başka gidecek türkiye maalesef yok, ülkemize sahip çıkacağız. felaket tellallığı yapmak kimseye yarar getimez. düşmanlarımızdan başka.
akıl almaz bir akıl tutulmasıdır. her şeye muhalefet olmaz, az sakin ol derin bir nefes al kendine gel.
gidecek başka türkiye yoksa kendinize gelin, uyanın. %50 bizi istiyor diye geriye kalan %50 yi görmezden gelip adına da milli irade diyemezsiniz. bvuna ''kargalar bile güler''.
Ya böyle başlıkları haberleri görünce inanın ki kahkahalar atıyorum. Ne mal insanlarsınız arkadaşım, niye şimdi ağlak pozisyonlara yatıyorsunuz.

Biz yıllardır olumsuzlukları, yapılan yanlışları anlatmaya çalışırken burnu havalarda gezen, götünden kıl aldırmayan, Büyük Erdoğan Büyük Türkiye diye böbür böbür böbürlenen, kimseyi hiçbir şeyi takmayan, namaz kılıyor boyu uzun diye oy yağdıran sizler değil misiniz?

Şimdi götünüz üç buçuk atmaya başlayınca niye ağlamaya başladınız da birden bire birleşelim kucaklaşalım havasındasınız? Beleş inşaatlardan, plazalardan, kredilerle satılan arabalardan milyonları götüren zengin müteahhitler, galerici çomarlar bizim için ağladı mı? iki makarna uğruna Atatürk'e onca hakaret edilmesine ses çıkarmayan, üç torba kömür uğruna ülkenin en önemli dinamikleriyle oynanmasına göz kapayan aptallar bizim sesimize kulak verdi mi? Sanayi yok üretim yok var olanı da satmayın dedikçe özelleştirmelerden düşen paralarla ellerini oğuşturan anasının hörekesine kadar sayıları yüzleri bulan akp bilmem ne kolları adı altında para yiyici türlü türlü oluşumdaki açlar bir gün bile bunlar ne diyor diye bize kulak verdi mi?

Hani bir laf vardır yangına su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim diye aynen öyle işte. Daha beter olun.
ancak ve ancak her kriz fırsattır diyen ayakkabı kutusuyla kendini garantiye alan kesimin yaptığıdır.
en son Sabiha Gokcen havalimanini sattiniz. Ulkeyi bitirdiniz satacak hicbirsey kalmadi yediniz devleti pisliginide temizleyin.
Işte bunlar hep vatikan çomarı kefereler.

Ekmeğini yer, suyunu içer sonra kendi vatanına ihanet eder, kendi başkanına küfür eder.

Çomar diyorum ama hayvana ayıp oluyor. Zira hayvanlar bile ekmek yediği kaba pislemez.
birde ömrü boyunca baba parasıyla geçinmiş ergenler yorum yapınca çok komik oluyor.