bugün

(bkz: baban hariç de lan)

herkes değildir.
(bkz: tcnin her daim foşik ve faşist olması) ile eş değerdir.
en nefret ettiğim şey faşizm olduğu için, türk olmak bana hitap etmiyo.
sözlükte o kadar çok kürt karşıtlığı içerik görünce herkes faşist olmuş diyesim var.
büyük bir ihtimalle dogruluk payı vardır. hatta komunistlerimiz bile faşistçe bir komunizmi yaşamaktadır... herkes düşman birbirine a.q. mun ülkesinde...
kürtçülere ve komünistlere göre öyledir.
Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
vatanını milletini savunmak faşistlikse bende faşistim.
Faşizm zannedildiği gibi ırkçılık falan degildir. Faşizm tahammülsüzlüktür. Hangi düşünceden hangi ideolojiden olursa olsun karşısındakine tahammül edemeyen herkes faşisttir.
Faşizmin derinliğini kavrayamamış olan insanların desteklediği yargı.
Doğrudur. Çünkü türkiye ırkçılık üzerine kurulmus ulus devlettir.
birbirlerimize zoraki olarak fikir aşılamaktan vazgeçtiğimiz gün medeniyete eriştiğimizin resmidir.
herkes kendi görüşünü empoze etmeye çalışıyor. mesela bilgili biri diyorsun ermenileri savunuyor it. yahut kurana uyalım diyen kişi hz. ömere laf ediyor. şerefsiz misiniz amk siz diyesi geliyor insanın. diğer taraf zaten komple yobaz. böyle ülke mi olur lan açık hava tımarhanesi gibi. insan hangisini sikeceğini şaşırıyor bu amını siktiklerimin.
imansız aşağılık aile kavramına düşman bir komünist olmaktansa faşizmi bin kere tercih ederim. karl marx engels darwin azılı Türk düşmanı yeryüzünden silinmesini isteyecek kadar nefret ederler Türklerden bende onlardan ve onları sevenlerden nefret ediyorum. ermeni kıbrıs karabağ pkk meselelerinde daima Türkleri savunmak faşizm oluyor hain itlere göre.