bugün

Hokabaz cübbeli ahmet,

"Ben bir kızın gelinlik giymesine asla razı olmam, kızım da olsa bu yanlıştır"

diye millete vaaz verir

sonra

http://www.gercekgundem.c...29c51cba8dae3_480x270.jpg

kendi kızı gelinlik giyer yan kıvırır.

Üstelik, müslümanlıkta israf, lüks haramdır der, kızının düğününde giydiği cübbenin değeri 35 bin tl dir.

buda israf ve lüksten kaçınan oğlu

http://img1.aksam.com.tr/...200420131448033564588.jpg
Cahil halk bunların din sömürücüsü, kan emici olduğunu anlamadığı sürece daha neler göreceğiz kim bilir.
"cumhurbaşkanı olmak haramdır. şeriata en uygun olanı başkanlıktır" şeklinde fetva duyulması olasılıklar içindedir.
kızların nefes alması.

sebep: erkekleri tahrik ederek kötü yola düşürüyor.
Daha Peygamber efendimiz (sav) yeni vefat etmişti o zamanlar bile sahre peygamberler çıkmıştı hafız. Bu din öyle birşey ki sen gerçek müminim dersin sohbetlere gidersin herşeyi doğru yapmaya çalışırsın ama bi baktın tabii oldğun hoca dinsiz imansız çıkmış. Buda tamamen okumama ile alakalı. Ya, gözünü seveyim hafız bu din sana geldi sana araya neden aracı koyuyorsun. Bi kuran var hadis var tefsir var. Varda var. Bu neyine yetmez ki. Bu dinde haram olan birşey şu ülkede bu ülkede diye ayrım yapmaz. Haram ise haramdır bitti gitti. Araştır bak. Eğer bir sonuca varamıyorsan kalbine hoş geleni yap ama Allah ile arana aracı koyma hafız. Yazık etme.
Allahın ilk emri okudur. Okumayanlar bir süre sonra allah ile aralarına bir aracı koyarlar. Bu aracılar çevresindekilere;

"Kur'an'ı Herkes Anlamaz, biz size anlatırız" derler. (bkz: cübbeli ahmet)

"Kim Rahman'ın Kur'an'ından yüz çevirirse ona, bir şeytanı arkadaş veririz ve o şeytan artık onun ayrılmaz dostudur."

" O şeytanlar bunları doğru yoldan çıkardıkları halde bunlar doğru yolda olduklarını sanırlar." (Zuhruf 36-37)

işte cemaatler içindeki gafillerin durumu budur.
şebeke suyudur. allahın belası melih, çamur içiriyor.
gelecek olabilir mi?
kur'an ve eğitim müfredatı dışında kalan tüm kitaplar..
sağ tıklamak olabilir diye düşünüyorum... sol tıka şirk koşan ve türlü türlü günaha kapı açan bu eylemi takiben, yeni klasör oluşturmak... ve hatta oluşturulan bu ve bunun gibi diğer klasörleri yaratılış tarihine göre sıralamak falan... ben kim köpek de yaratılış tarihi falan kurcalıyorum, abbooooow!
stor perde , flash disk , sakız .
Nefes almak.
beyin kullanımı, mantıklı düşünme olabilir
umarım türkiye'de gelecekte haram olarak adlandırılacak yeni şeyler olmaz.