bugün

yoktur. öyle ki türkiye'de solcu olma hakkı vardır, * komünist olma hakkı vardır, ateist olma hakkı vardır, eşcinsel olma hakkı vardır, faşist olma hakkı vardır, orospu olma hakkı vardır, şerefsizin önde giden olma hakkı vardır lakin dindar olma hakkı yoktur.
dindar olursanız devlet de, aydın kesim de, futbol camiası da, sanat dünyası da hatta dünyadan elini ayağını çekmiş uyuşturucu müptezellirinin dünyası bile karşınızdadır.

dindarsanız siki tuttunuz demek yani. unutmayın türk halkının %60'ı salaktır ama türk halkının %40'ı ikiyüzlüdür.

edit: e bir zahmet de dindarları kurşuna dizmesinler değil mi? ben toplumdan bahsediyorum dikkat edersen. ona bakarsanız ben de size milyonlarca içkili bar, trilyonlarca kerhane var derim. sizinki ne kadar mantıklıysa bu da o kadar mantıklı. otuz bin tane cami, yediyüz bin tane imam var gibilerinden istatistiki verilerle gelenlere ha siktir diyorum ha siktir.
bu hak elbetteki vardır, sadece türkiyede değil, yeryüzünün her bir karesinde bu hak herkes için var olan bir haktır, çünkü bu hakkı ne bush verir ne obama ne perez ne de tayyip. bu hakkı insana Allah vermiştir, bundan ötesi yoktur. bu haktır, ve ebediyen değişmeyecektir.
(bkz: kafa ütüleyen dinci zırvaları)
dindarlık bir hak olmayıp insanın içinde varolan bir olgudur.gösterişle inanmanın alakası yoktur.
kişiye göre değişen haktır. eğer chp'liseniz dindar olablirsiniz kimse sizi radikal dinci olarak tanımlamaz hatta çarşaf giyebilirsiniz ama modern olursunuz.

(bkz: chp nin çarşaf açılımı)
ortaçağ BARBARLARınA GÖRE OLMAYAN HAKTIR. zira henüz müslüman olmayanların kollarını bacaklarını çapraz kesemiyorlar, bu da onlara göre laikçilerin baskısıdır.
askeriye de dindar olursanız, ertesi gün kapı dışarı atılırsınız.
kişinin dindarlığı sadece kendine olduğu sürece, sonuna kadar savunulması gereken haktır.
güncel Önemli Başlıklar