bugün

cinsel eğilime yatkınlıkta artışla birlikte kızlarımızın da muhafazakar olmalarıyla erkeklerin taciz ve tecavüz vakalarına sürüklemek ve utanmadan erkekleri suçlamak.

insanları tecavüze veya tacize sürüklemektir.
bir zahmet "uçkura sahip olmakla" çözülebilecek sorunlardır.
Bütün suçu yine kadınlara atan, cinsel duskunlukten ötürü bunlar oluyor, kızlar kezban yeaa gösterip de vermiyor bizde gidip tecavüz ediyoruz suçlu biz değiliz kizlar yeaa diyen yazar beyannatı.

Bunu birde hakim karşısında söyle en üst hadden al cezayı.
abazalar, eşşeğe varanlar, bekareti olmayana ikinci el kadın diyenler vb. gibi şeylere sebep olan durumdur.
Ortalıkta dolaşan piçlerin sayısı az oluyor.
sözlükte açılan her 10 başlıktan 7 sinin cinsel içerikli olmasıdır.
Özgürlük varda cinseli kaldı bunu da geçin sıradakiiii.
eğitim ile önlenebilecektir ama aile eğitimi değil eğitimli eğitimcilerin eğiteceği kişiler ile.
türban-mini etek farketmiyor çoğu zaman nefes alsında yeter de bitiyor.
çocukken oha öpüştüler olaydı, gizli yerlerde yapılır ve izleyen çocuklar olurdu ki çok izledim.
bir yerden sonra heves oldu artık aştım. şimdiki nesil nasıl ilerliyor bilmiyorum ama o kadar yadırganmadığını düşünüyorum.
bizim nesil hala aile ile tvde öpüşen bir çift görse kaçacak yer arar çoğu zaman yada konu değiştirir. cinsel özgürlükte nedir açıkcası bilmiyorum. güçlü olanın zayıfı becermesi olmasa gerek
edit:imla
Gece geç saatlerde herhangi bir parkta "dur la şuraya iseyeyim" diyerek aslında beraberinde başka insanları da ıslatmaktir.

Çünkü özgürlük yok millet de karanlıkta parklarda sevişiyor.

Aslında sonuç olarak bence o özgürlük hiç gelmesin çünkü o özgürlük başka sıfatlar altında Türkiye'ye giriş yapmış.

(bkz: Otobüste sevişen çift)
(bkz: ulu orta öpüşen çiftler)