bugün

1 dk içinde 6.15 oldu dolar demin.
vasfı olmamasına rağmen gerçekleri gören tip. böyle vasıfsızlar oldukça hep bir umut olacak güzel ülkem için.
türkiye batıyor.
oysa bu ülkenin en vasıflı insanlarına bak über süper mutludurlar ülkenin gidişatının şaha kalktığını söylerler...

Lan de git aq. Nerde çomar var propaganda yapacam diye gaza geliyor. bir siktirin gidin artık
millet gemi batmasın diye uğraşırken Batan gemiden ilk kaçacak tiptir kendisini kınıyoruz.
Vasfım var da torpilim yok. Çok ovundugun 1600 liraya g*tumuzu s*ikiyorlar diye de işsizim.
Dolar biraz daha artsa bokumuzla oynayacağız adamın dediğine bak.
shaktar v8 hoş gelmiş. nerelerdeydin. gözümüz yollarda kaldı. çomar maaşınız geç mi yattı?

tabi 1600 lira açlık sınırının altında bir para. dolar günde %10 değer kaybediyor. eee neymiş efendim ülke yılda %10 yükseliyormuşmuş. senin paran günde %10 değer kaybediyorsa üzgünüm o ülkenin çöküşü yakındır. senin dolarla borcun var. dışarıdan dolarla ithalat yapıyorsun. geçen seviniyordunuz ithal sığırlara. müjdemi isterim onlar da zamlanacak yakında. çin pirinci de zamlanacak, kanada fasulyesi de. mantı yiyelim desek sırbistandan alıyoruz onu da. yani o da yükselecek.

şimdi siz makarnayı çok seversiniz. artık daha az makarna alacaksınız. çünkü dışarıdan gelen buğdaya zam geldi.
Hayır dalga geçmeyeyim diyorum ama yok olmuyor, o yüzden karikatüre giden yol:

(bkz: ne diyo lan bu tatar ramazan)
görsel
aylik 4.5 aliyorum konusabilecek kadar vasifli miyim?

heh, ulkenin tum dolar rezervi kivrilip gotune girsin şako, şanslisin ki her gecen gun azaliyor.
1600 alan batıyoruz demiyor. aksine turup yiyor, sahte dolar yakmaya çalışıyor. onlar menmun hayatlarından.
şimdiki zamani kullanarak an icinde bulunulan durumu anlatmaya calisan kisidir. ekonominin su an itibari ile icinde bulundugu durumu anlatmaya calisiyordur.

vasifli veya vasifsiz onu bilemeyiz.

geçmiş zamani kullanmadigi icin ve "ben zaten hep 50 lilarik ..." demedigi icin yargilanmamasi gereken kisidir.
Ezik bir muhaliftir.
türkiye batıyor diyen vasıfsızdır evet. çünkü türkiye çoktan batmıştır.
Totoşlarına koyayım ben onların, çok ayıp ediyorlar.
Aslında ülke güllük gülistanlık.
Ekonomi süper.
Halk arasında ayrımcılık falan yok.
Bütün avrupa, amerika kıskanıyor bizi, bunlar hala şikayet ediyorlar.
Yok, şahlanıyoruz anasını satayım. IMF bizden borç istiyor da vermiyoruz. En büyük 2. ekonomiye sahibiz. Dolar dolsa, dolmasa ne yazar?

A*ına koyayım, helikoptere %100 yerli ve millî diyorsunuz. Fakat motoru yok. Peki bu helikopter nasıl uçacak? Mecburen motoru Amerika'dan alacaksın. Sadece helikopter mi, tankının da motoru yok. Nasıl hareket edecek bu araçlar?

Kendinizi bu boş hayallerle avutmanıza gerek yok, her şeyi görebiliyoruz.
şu an 2002 den daha iyi değiliz.
düşük görünen enflasyon yakında zıplar.
dolarla borç alanlar iflas eder...
belki dolar kurunu sabitlemek gibi yapay önlemlere başvurulur.
dolar yasaklanırsa 1980 öncesine dönmüş oluyoruz.ne gelişme!
imf'nin kapısı çalınır.yeni bir kemal derviş gelir...
felaket searyosu oldu .keşke iyi şeyler yazabilseydim...
E batıyo zaten. currency değerleri rekor hızla senin aleyhine gelişiyosa batıyorsun demektir.

Yoksa sizin oralarda 2 kere 2 6 mı ediyo?
Ülke zaten batıktır.
yalnıştır

batmıyor

donsuz dinciler zorla batırmaya çalışıyor.
Hafking moruk.
doblo 120 bin lira. galiba haberin yok.
bu arada kırk yılda bir zam olmuş. doların 3 günde 2 lira yükselmesi mi kırk yılda bir olan zam? yoksa 2011 de 1,50 olan doların bugün 6,50 olması mı?
bu arada kırk yılda bir zam olmuş. doların 3 günde 2 lira yükselmesi mi kırk yılda bir olan zam? yoksa 2011 de 1,50 olan doların bugün 6,50 olması mı?
türkiye batıyor diyen vasıfsız tip, bayramda yine bodrumda izdiham yarattı. Otelin geceliğine 1500 tl verdi.