bugün

alan olmuş mu bari.

insan merak ediyor.
oy karsiligi vatandaslik vermenin kilifi olmali.
pahalıya gitmiş.
30 milyar dolar harcadığımız suriyelileri düşünürsek,böl 3 milyona,10 000 dolar eder suri başı harcama.hee onu 10 yılla çarpıp bulmuşlar dediğim tutar.e peki 10 yıl sonra çıkartacak mıyız surileri vatandaşlıktan 300000 dolar vermezlerse.
Bu ürün satmaz kardeşim.
bunlar hep toprakları parsel parsel verdik yetmedi, bi de satalım da son kaymağını yiyelim, hemi de inşaat sektörüde kılıcını çekti hem onlar tatmin olur hemi de sıcak para akışı olur zihniyetindeki vatan hainlerinin çırpınışlarıdır.
Türk vatandaşlığını parayla satan zihniyete lanet olsun.
Bedava yapalım hatta üstüne para verip tüm dünyayi türk vatandaşı yapalım. Kısa yoldan dünya hakimiyetini ancak böyle sağlayabiliriz dostlar.
100 bin dolara temiz sicilli vatandaşlığımı satarım.
Vay be, demek 300.000 dolar ediyoruz.
sahibinden ikinci el vantandaşlık 250.000 dolar

kredi kartına 5 taksit.
Dünyanın çoğu ülkesinde böyle bir olay varken bizde de olması saçma ya da abes değildir.

Parası olan adam gelsin kardeşim yarın öbür gün yatırım da yapar, istihdam da olur.

Ayrıca ülkeye döviz girdisi açısından da mantıklı bir harekettir. Çok yanlış karşılamamak gerek.
Ülkeyi komple satacaklar bu gidişle. insanın aklına ister istemez züğürt ağa filmi geliyor.
ters etki yapmasın.
sahibinden satilik vatandaslik ilanlari kol gezebilir.
ben kendi vatandaşlığımı 200.000 dolara devredebilirim.

temiz 2 el araçla takas da olur.
Kaç para ettiğimizi gösteren yenilik.
Tutmayacak fiyattır. Biz bu ülkenin vatandaşı olarak şansa yaşıyoruz efendim. Ya bir kör kurşun yüzünden ya bombalı bir eylemden yada maganda bir şoförün hatası yüzünden ölüyoruz. Yolda yürürken kafamıza cam düşüyor madende ölüyoruz polis kurşunu ile ölüyoruz. Olmadı hapise atılıp çürüyoruz. Olmayın kardeşim bu ülkenin vatandaşı hatta üzerine para vereyim beni çıkartın vatandaşlıktan o derece yani. 300 bim usd ye yazık olur.
güncel Önemli Başlıklar