vantuz gibi öpüşmekle başlayıp domaltmakla son bulan yağlı güreş stilidir.

kendimden bilmiyorum.
kadının yatması ve erkeğin üste çıkmasıyla başlayan. sıfır fantezi ile iş biteren sanattır.
ön sevişme 5 dk (soyunmayla beraber) (burda kişinin 5 kat giydiği düşünülür tabiki)
seks 5 dk ile 30 dk arası değişebilir kişiden kişiye göre.
türk erkeği öpüşmez ne öpüşmesi, türk erkeği ön sevişmeyi yapmaz direk mevzuya dalar.
(bkz: animal)
Bodoslama dalınır. Ortalama 2 dakika sürer ama daha sonra ballandıra ballandıra herkese anlatılır.
(bkz: bel kırmak)
(bkz: gerdekte gelinin belini kıran ayı)
"türk erkekleri erken boşalıyor" diyenler halt etmiş.
bunun tek açıklaması vardır; bizim millet acelecidir.
Türk usulü "sevişme dur gız skimi gıracan" demektir.
suyu ısıt, olursa olur olmazsa çay demler içeriz.
ön sevişme yoktur genelde. direkt konuya girilir ve işini bitiren erkek dönüp yatar.
http://www.youtube.com/watch?v=Xm-0nM_Z8yY

yaklaşık olarak bu şekildedir.
çoğu zaman sanattan çok cebelleşme ya da ilkel dans görüntüsüne benzeyen bişeyler , bişeyler.
-ya çek uff , yayapmasana , yacıyoo diyorum yanolursun .
-alo ayşe bugün başın ağrıyor mu?
-yok memet!
-ok ayşe suyu ısıt geliyom, olmazsa çay içeriz.
-naber hatun soyun
+gel
-bitti giyin.
(bkz: suyu ısıt geliyorum)
(bkz: çocuklar eve gelmeden)
sadece ilgili yerlerin soyulması ile lokal sevişmedir. kış ise üzeri de yorganla örtülür.
(bkz: kündece seks)
Gerçekten sevişmek isteyen, karşısındaki kadını mutlu etmeye çalışan erkeğin "ne zaman boşalacaksın? Çok yoruldum." sorusu ile bütün konsantrasyonun bozulmasına ve boşalmadan bitirilen yüzlerce sevişme denemesine sebebiyet verebilen Türk kadınının bir türlü öğrenemediği sanat dalıdır.
erkek kendi isi gorulene kadar devam eden ve ardindan kadinin hüsrana ugradigi cinsel birliktelik.
(bkz: aşkım yetişmiyo ya)
sanattan ziyade güdüsel bir eylem olarak tanımlanabilir.
en direk yoldan sevişme kalıbına sahip ülkeyiz bu söyleyelim bir kere. kim uğraşacak teferruatla mantığıyla yola çıkıyoruz. bazı istisnalar yok değil oda şöyle gelişir ; sevgilisiyle ilişkiye girmek isteyen erkeğin baştan kızı ayartmak için kullanacağı yoldur. yani önemli olan sonuçtur. ekonomik terimle benzeştirmek gerekirse çıpadır, ara hedeftir.
Tek cumlelik kitaptir.