bugün

kendini tatmin etmek iÇin korkunÇ olmayı seÇen ırkÇı beyanatı. evet herkes türkten korkuyor. Türk üstün ırk.
(bkz: erlik han)
türkler allah'ın sevdiği kulları olduğu için de müslümanlık dinini seçmişlerdir. (bkz: ne mutlu türküm diyene)
Gazla çalışan türk insanının kendini gazlamasıdır.

(bkz: yav he he)
gerçek türkler için geçerli önermedir. sahte türkler fazla uluyor bu aralar.
neye sinirlendi bu kadar acep?

tanrının bunalıma bazen girebilir olduğu gerçeği.
Bir tatar türkü olarak olabilir amk dediğim yaratılış biçimi zira şalterler atınca koy karşıma mayk taysonı vereyim eline.
türkler potansiyel olarak tanrıdırlar. türklerin bir tanrıya ihtiyacı yoktur. çünkü türkler güçlüdür kendi kendilerine kara verebilirler. yarınını düşünerek tasalanmazlar. herhangi bir olumsuz olay onları hiç mi hiç etkilemez.
He he amk başka derdin var mi (bkz: swh)
iş bu entarim bir ırkçılık içermemektedir.

çin kaynaklarını incelerken xiongnu-hun yani türklerle ilgili ''xiongnulardan uzak durun, eğer onlara bulaşırsanız, sizi buna pişman ederler, onlar tanrının cezalandırma aracıdırlar'' gibi birşey okumuştum. belki eksik yazmışımdır ama özeti bu şekildeydi.
öyle olsa tatar türkü deyil, atar türkü olurdu.
kime öfkelenmiş tanrı hem?
bence üstün türk ırkı kanserin amına koyarak başlayabilir. eğer ulusunuzla gurur duyuyorsanız -ki duyuyorsanız eğer- kuru sloganlarla anlık gazlarla değil, bilim / teknoloji / felsefe / matematik / tıp vs ile bunu yapmalıyız. bakın aziz sancar'a, cahit arf'a, ulubey'e. bence üstünlüğümüzü sloganlarla değil zekamızla kanıtlamalıyız artık.

edit: imla
yavru kurt avuntusu. tanrı türk'ü korusaşdkhaskfhaskdfak, ahahahahah.
üşüyorsan sevgilim, bir hedepe binası yakalım.
sıra bana gelince biri telkin etti herhalde tanrıyı.

ya da türk değilim ben.

ırkçı arkaaşlar yardım pls.
okuduktan sonra ister istemez kelime-i şehadet getirilen başlık.
(bkz: Bıçak kemiğe dayandı)
(bkz: Kimse türkiye nin gücünü sınamaya kalkmasın)

Aklımda beliren birkaç güç ifadesi. Bence çok ikna ediciyiz bu konuda, korkulur zaten bizden.