bugün

derviş-fikir-zikir diyalektiği devreye giriyor bu noktada. ben yemedim ama yiyenler öyle diyor demek kendi yediği yarrağı başkası üzerinden meşrulaştırmaktır ki biz gerçeği biliyoruz bebeğim rahat ol. kürdünki daha damarlı daha tatlı geldi de biz anlarız. biz bizeyiz şurda.
bazı kız arkadaşların bir iki tecrübeden sonra karar verecekleri durum. benimkini gören her kız, türklerin penisi küçükmüş diyor.
ikisini de yemiş yazarın tavsiyesidir. ne diyelim afiyet olsun.
(bkz: ben kaldırmam devlet kaldırsın)
penis ceo'su olan kişinin söylemidir .

- yeni ürünler geldi efenim
+ getir hepsinin tadına bakıcam..
- efenim kürt penis stoğumuz çok fazla , talep yok .
+ tamam ben sözlükte hayali istatistikler yapar satarım .
- biraz daha kürt penisi efenim ?
+ yok ufak olduğu için dişimin kovuğuna yetmiyor , zenci bi karışık yapta ağzımızın tadı yerine gelsin ..
grup seks kapsamında bir türk ve bir kürt arasında sandviç olmuş bir elemanın maruz kaldığı aksiyon.
ikisinin de tadına bakmış yazar söylemi.
cock merchant'ın piyasa trendi notu olabilir.

(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
Bu konu hakkında bize yorum yapmak düşmez. işin açığı hayırdır amın oğlu bu ne zencimi sandın kendini kıro denebilirde neyse. Bununla yarak meraklısı kürtler ilgilenir ancak. Bizim ilgi alanımızda su geçirmez gerçek olan daha 13 14 ünde bile şahane muazzam büyüklükte olan taş gibi kürt kızı memeleri var. Buda açık bi gerçektir kürt Kızların daki göğüs hiç kimsede yok. Genlerden mi dna dan mı nedir muhteşem oluyolar.
--spoiler--
"Kürt sensin penisi de sana girsin"
--spoiler--