bugün

teröristle mücadele içindir.
yürek yakar ama bölücülerle mücadele için şarttır.
gerekli görüldüğü için, içinde hainleri barındırdığı için yakılmış köylerdir.
(bkz: biri van münütmü dedi)
ormanlarımızı, yeşilimizi koruyalım, korumayanları uyaralım.
terörist dolu olduğu için yakılan köylerdir. araştırsanlar bakalım kaç masum insan ölmüş o köylerde? türk milleti, sizin 100 yıllık kukla milletinizden çok daha üstün bir millettir, nasıl savaşılacağını bilir, savaşla ilgisi olmayanları ne yaptığını da tarihte defalarca göstermiştir.

(bkz: ermeni tehciri)
(bkz: kürt tehciri)
(bkz: teröristlerin şehit ettikleri insanlardan şehir olur şehir)

büzüşünce savaş karşıtı mı oldunuz??
gerek vardır demek ki yakmışlar.
dersim: 154 köy, 657 mezra (bkz: dersim neresi lo)

türk ordusu gerekli görmüştür. iyide olmuştur.
sigara yüzünden yanan köylerdir. ama belli ki hepsi yanmamış.
teröristler barındığı için yakılan köylerdir. ordu-millet ve devlet düşmanı haysiyetsizlerin diline pelesenk olmuştur. o kadar şanlı bir ordumuz var ki hayvnaları bile seviyor ve köyü boşaltıp yakıyor. o kadar hayvansever bir sözlük moderasyonumuz var ki hayvanlara bile yazarlık yaptırıyor.
hep bu türkerin mangal keyfinden. tam söndürmüyorlar mangalları yanıyo köyler mezralar.
güneydoğu da görev yapan bir binbası*dan bir hatırasını dinlemiştim ,şöyleydi,

bize pusu kurup 3 askerimizi sehit ettiler, sonra kacmaya basladılar, biz de takip etmeye basladık. önceden planlamıslar belli ki izlerini kaybettirmek icin kacıs yolu üzerinde ki bir köye girdiler. biz de arkalarından köye girdigimiz zaman bütün köylü , ahırlarda , kümeslerde ne kadar hayvan varsa tavuk , öküz , keci koyun hepsini önümüze saldılar, bu karısıklık yüzünden ileri gidemiyorduk...

bir kere pkk gerillalardan değil , namussuz ve serefsizlerden olusan bir örgüttür.ses bombası patlatıp , olay yerine insan toplayıp sonra tekrar bomba patlatacak kadar insanlıktan uzaktırlar.ve son olarak derim ki ,eger benim köyüm , terörist faaliyetlere imkan veriyorsa , devletim ve askerim icin bir tehlike arz ediyorsa ,isterlerse dümdüz etsinler.
acısını ahalisinin bildiği,anlayacağı köylerdir. büyükşehirlerde rahat koltuklarında oturup "iyi oldu" diyenlerin anlamasını beklemek saflık olur ,di mi?
(bkz: haşere ile mücadele)
kendilerini korumak için oraya konuşlanmış askerlerimizi, gece olunca teröristlerle birlikte çapraz ateşe alan köyler.
(bkz: türk askerine ateş açan apocu köyler)
"çoktur efendim, afedersiniz kaka gibidir. tarih boyunca boşuna barbar dememişler. ilk önce yakılır köyler sonra da hoşgörüyle aldık denir."
tarzı laflarla başlayan, söz sırası türklere geçince "peki ya mısırı, hindistanı, amerikalı kızılderilileri, avustralya kabilelerini hatırlıyor musunuz? biz unuttuk neredeyse, yok edileli baya bir oldu da sırf üç kuruş için!" deyince de karşıdakini yine afedersiniz popo gibi bıraktıran muhabbettir. Tekrar ediyorum, kaka gibidir. Kaçılası durumdur.
(bkz: çirkefe bulaşma elinde kalır)
(bkz: üç maymun beş koyun muhabbeti)
evet büyük şehirlerde insanlar rahat koltuklarında oturmalarının sebebi verilen şehitlerimiz dir.
o şehitlerde sizin yakıldı diye üzüldüğünüz köyleriniz yüzünden olabilir. köylerinize üzülüceğinize şehitlerimize üzülün bizler rahat oturuyor olabiliriz ama içimiz her zaman kan ağlar verilen şehitlere.
o yüzden diyoruz ki ordu muz ön görmüşse yakmıştır iyide olmuştur.
boş olan köylerdir.
kimilerimizi dediği gibi varsın olmasın o köyler,kasabalar,kentler... * * *
güneydoğu ve doğu anadolu ağırlıklı bu illerimizde yaşayan köylü halkın tamamını pkk'lı terörist olarak gören cahil-milliyetçi kesimin varlığını gösteren aydınlatıcı başlık.
insanlik ayibi '' terorist '' e gerilla demektir. insanlik ayibi, daga cikamayinca sanal ortamda teroristlik yapmaktir.
Kurt sorunu ile ilgili dusuncelerini hurriyet-Kanald cizgisinden edinen turk genclerinin bilgisi dahilinde olmayan koylerdir.
bölge halkına; türk ordusu düşmandır, pkk ise bizim korumamızdır mesajını veren, halkı devletten iyice uzaklaştıran eylemler bütünü. doğrudur, yanlıştır - tartıştığımız mesele o değil. velev ki bu sorunun çözümü yakmaktan çok, bölge halkının tasviyesidir. aksi takdirde, yandaşlar çoğalacak, yakıp yıkılacak köyler çoğalacaktır.
Yakıp yıktıkça katlanan öfke ve kin olacaktır.
öyle bir yazıyor ki adam zannedersin içindeki insanlarla beraber yakmış köyü. zevk için mi yaktılar ulan köyü? pkk piçlerine yardım ettin diye değil mi?