bugün

son zamanlarda iyice beni sinir etmeye baslayan durum. yok turk kizi soyle yok turk erkegi soyle yok sadece turkiyede olabilcek olaylar diyerekten turk insaniyla dalga gecme durumu. kardesim sen turk degil misin? atalarina bak ecdadini arastir biraz. osmanliya bak kac yil hukum surmus dunyaya. kurtulus savasina bi bak. turk insani dalga gecilcek insan degildir. turkiyrdeki cogu sacmaliklarda turk olmayan kancik bi irk tarafindan yapilmaktadir.

ne mutlu turkum diyene.
kurtuluş savaşı, çanakkale şehitleri vb. şerefli tarihi yazmış atalarının oluşturduğu şerefli milleti, şu anki şerefsiz milletle aynı millet zanneden yazarın isyanı. ister kabul et ister kabul etme kardeşim 2012 yılından bahsediyorsan türklük bilmemne falan ötmeyeceksin, şuan savaş çıksa bu millet çıkarı için satar toprağını(sattı da hala satıyor da *) hatta toprağı geçtim günümüz türk halkı işin ucunda sermaye varsa anasını bile satar.

sonuç: bu sebepten ötürü doğru olandır. keşke türkiye de doğmasaydım bu güzel ülkem benim ülkem olmasaydı da bu rezil insanlarla birarada yaşamak zorunda kalmasaydım, milliyetimden utanmasaydım.
Irklar hakkında genelleme yapmak yanlıştır. Utanmak bir insanın yaptığı davranışların toplum tarafından yadırganmasından kaynaklanır.
türk olmayan kişi söylemidir ...halkı baskı altına alıp kalıplaştırma eylemlerinden biridir özellikle 79-80 ihtilal döneminde zirve yapmış , son zamanlarda bu ivme düşüşe geçmiştir.
(bkz: insan olup insanlığından utanmak)
liboşların yaptığı iştir.Aynı zamanda hainliktir.
artık türk'üm demekten utanılır olmuş, artık öz yurdumuzda garip olmuşuz, artık türk'üm demek faşistlik olmuş.

türk olmak şereftir, şerefsiz ne bilir.

duy ulan soysuz, bütün hainlere inat ne mutlu türk'üm diyene.
olabilecek bir durumdur.
ben çok utanırım mesela...
herkese çıkarıp göstermem türklüğümü.
yokmuş gibi davranırım.
hepimiz ermeniyiz diye dolanmaktır. şerefsizliktir.
yok öyle birşey, herkes soyuna sahip çıksın. başkalarına da saygı duysun, nasıl olsa bir gün problemler çözülür yüzünüz olsun konuşmaya.
olmayacak durumdur. lakin türklük dünya üzerinde utanilmasi gereken son ırkdır.
bir türk'ün yapmayacağı mallıktır.
(bkz: aşağılık kompleksi)
türk değildir o. çünkünüm bir türk benliğinden utanmaz ancak gurur duyar.
türklüğünden utanan zaten türk olamaz ve olmasında.
çıkarları için bırak türklüğü, yedi sülalesini satacak adamlar var. allah ıslah etsin sanal dünyanın yüzde 90 ı seve seve güzel bir fiyata satılır.
bu konuyu üç başlıkta ele alacak olursak şu sonuçlar çıkar; 1. türk değildir 2.sadece osmanlı ve devamıyla övünen(yarı cahildir) 3.haberlerde gördüğü cinayet,tecavüz vs vakalarınındaki insanların kürt arap yerine türk olduğunu sanmaktadır(tamamı olmasada yüzde 90 böyledir.)
abdullah cevdet tipi ahmaklık.
şahsen türk olmanın gurur duyulacak bir tarafını göremiyorum. mesela kendi ülkesini soyan başbakanımız olsun, en çok küfür eden millet oluşumuz olsun, "biz türkler çok alem milletiz haaa" geyiği olsun.