bugün

güncel olmayan teoriden, ortamını bulamadığı pratiğe geçemeyen mühendisin durumudur. türkiye ağlak mühendisler odası birliği gibidir. En fazla yaptıkları amele başı yönetici olmak bizimkilerin. Sedece makine mühendisimiz değil, diğer mühendisliklerimiz de böyle. katılıyorum, o zırhı yapmalılar*
saka maka zirh ironi de diger soylediklerine katiliyorum cok hakli.

cnc, eğe,kumpas bilmeyenler var.

ama adam diyor ki ben ingilizce,almanca biliyorum diyor biz tercuman aramiyoz ki.

o zaman siktir git dil kursunda calis.
Yanlış anlaşılmasın hea ; başlığı açan ve destekleyen arkadaşlarımız ampülü icat edip , fizyolojik nükleer tepkimeleri buldu sonrasında yaptığı araştırmalar sonucunda plazmatik ışın ayrışmalarını keşfetti ; şimdilerde de ışınlanma üzerine çalışıyorlar.

T: Gerçekliği bulunmayan beyan.
Üniversite hocalarının gerekli eğitimi vermemesinin vahim sonucu. Aynı sonucu doktorlar, hukukçular, öğretmenlerde de gözlemleyebilirsiniz. Zira onlar da iyi bir eğitim alamamakta. Meslek dalları yerine biraz da üniversite eğitimi ve eğitimcilerini eleştirsek çok daha fazla yol katederiz.
1.500 verilsr sende başarısız olursun jsjdksksk.
zırh ile makine mühendisliği arasındaki alakayı düşündürmüş becerisizliktir.
Türk makine mühendislerinin götüyle güldüğüdür niteliktir.

Arkadaşın arzusunu, Türkiye'de neden bu üretilmiyor, Türkiye de neden bu böyle gibi sorularınızı Detaylı şekilde cevaplayabilirim/iz.

Edit:
ses üstü hız ve teknolojileri lab.
SEN ADAMALARA IMKANMI VERIYORSUNDA ADAM BILIMLE UGRASSIN. MAASI ALIM EVI TAKSIDI, COCUGUN OKULU FALAN ADAM BUNLARI DUSUNUYOR BU ULKEDE OTURUP BULUS YAPACAKMIS. YAPINCADA OLDURULUYOR ZATEN ADAMLAR.