bugün

Zaten sen dilini anlamayan birini bulmalısın.
kısmen doğru bir önerme ama yani yapmayın arkadaşlar.

ben de erkeğim ama böyle bir iddiam yok.

şöyle iddiası olanlar da sanki kızlar peşlerinden düşmüyor da banka hesabında 20 bin dolar nakit var da evi arabası var falan izlenimi bırakıyor.

yani sizin şu sefil halinizle bir seçim hakkı yapma ya da belli bir kitleyi rencide etme hakkınız bile yok.

eliniz döşünde akşama kadar uluda entry giriyor çoğunuz.

ha diğer ecnebi kızları size niye baksın o ayrı konu.
Yazılanlar içinde gerçekten saçma olan evlenmek mi ya? Hep yanlış yere odaklanıyorsunuz, olmaz böyle.
türk kızı iyidir iyi. baklava açar, börek açar.
"türk" "kızı"
hem ırk, hem cinsiyet ayrımı. türk kızı dediğin bu toprakların kızıdır. erkeği de, kızı da bir bütünüz. saçmalık şu ki senin de bu topraklarda doğman.
Saçmalık değildir. Gayet de harika kadınlar var ama şu "evine bakar, yemek yapar, iyi anne olur" falan muhabbetlerini de bir tek bizimkilerin özelliğiymiş gibi yazmayın. Neler var daha görmemişsiniz belli ki.
bence günümüz zamane kızları ile evlilik saçma. tabi istisna az da olsa iyiler eser miktarda vardır o da bize denk gelmez. evlenmeyi geç sevgili dahi olunmamalı yaşlanır, saçınız beyazlar göbek salar dişleriniz dökülür.

mesela ciddi düşündüğüm bir kız vardı. her kusurunu görmezden geldikçe şirretleşip üste çıktı en son terkedeceğim bir arkadaşım yazık ümit verdin felan diye bana yüklendi. sabrettim üzülmesin diye diye ağzıma sıçtı en sonda bahane uydurdu sen yakışıklısın ilerde üzülmek istemiyorum ayrılalım. o değil 3 tane kız vardı bana yürüyen bu kızla ciddiyim diye selamı sabahı kestim engelledim onlardanda oldum. sonra siz erkekler kötüsünüz çapkınsınız yedek tutuyorsunuz.

şimdi bir tane ye bakarak yorum yapmıyorum. bir sürü kızla tanıştım aklı başında daha ne istediğini bilen birine rastlamadım.
evlilik denen şey saçmalıktır.
Bok boku kenefte bulur diye güzide bir sözümüz vardır bilirsiniz, saçma sapan insanların ambalajlarının peşinden koşacağınıza bir içeriğine göz atın derim; sonra böyle karın ağrılarıyla oraya buraya saldırmaktan vazgeçersiniz belki.

Herkes gönlünün güzelliği ölçüsünde içi dışı güzel biriyle tanışır elbet. Sizin içinizden bir cacık olmuyorsa türk kızı ne yapsın ? Adam eşini aldatmış gelmiş burada halen kadın peşinde koşuyor sonra da türk kızı geyiği çeviriyor; bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

görsel
kardeşim zorla mı evlendiriliyorsunuz bulun evlenin o zaman? * ama bu yaşa kadar gördüğünüz ve beğenmediğiniz türk örf ve adetlerini yabancı uyruklu kadınlarda bulamazsanız ağlamayın :D
israftır. Yazık günah. Bu ülkede evlenmek zaten saçmalık.
https://pisiriknihilist.c...a-kesimin-evlilik-israfi/
güncel Önemli Başlıklar