bugün

kaşınanı kaşımaktır.

bu dünyada en sevmediğim şey gelip bana laf eden tipin tipsiz olmasıdır. ay düşünsene ben çok güzelim, akıllıyım bir yerlere gelmişim ama karşımda ki?
ya soruyorum nedir yani? gelmiş bana sen kendini beğenmiş bir türk kızısın demiş aptalovicin yandan yemişi.
ya sen bir kere o kadar kıllı bir kızsın ki borat ta ki kız bile senden daha güzel.

bir de bunlara bir şey dediğin anda sağ sola bağırarak çıldırırlar. millete anlamadığım bir dil olan kürtçe den bağırıp çağırıp küfür ederler.
ay siz kimsiniz bu ülke benim ya, size mi sordum ben 20 tane çocuk yapsın ananız diye? çekin gidin beğenmiyorsanız bu ülkede ki türk kızlarını,türk erkeklerini. yok yok gidemiyorsanız da liderinizin önünde eğilin oturun.
sen hem gel benim ülkemde yaşa, hem burslu üniversitemde oku, sonra da gel artistlik yap, ay sen kimsin ya? sen kimsin de benim ülkemde bana artistlik yapıyorsun.
önce git bir tipini değiştir,kendine gel, yüzünü yıka, git şampuan kullan,yüzünde ki kılları al, bıyıklarını kes de gel benim karşıma otur ve bana artistlik yap, kimsin sen ya,akıllı ol kızım burası bizim ülkemiz, senin o boktan kokan şehirlerin değil bu ülkemiz.

ya dedim ki sen kimsin önce bir yüzünü git değiştir, değiştiremiyorsan da benimle aynı ortamlarda bulunma'' dedim bende.
türkçülük-kürtçülük örneği. bu bir ayar değil, ayarsızlıktır.
ayni ayari rus kizinada yapmasini istedigimiz kiz.
liseliler arasında gerçekleşebilecek olaydır. olur öyle sakin ol harun abi.