bugün

Sonunda ya bir gün Show Haber'e çıkarlar ya da s.kip bir kenara atılmış halde kendilerini bulurlar.

Not: Eksileyen kesin kızdır. Tabi hemcinslerine edilen bu lafı kaldıramadı. Gerçekler acıdır bacım *
sonra da kadına şiddet, kadın cinayetleri neden var?

hiç kimse kusura bakmasın ve bu gerçeği kabullensin; doğanıza kodlandığı şekilde hareket edip böyle erkeklerle yüzgöz olduğunuz sürece mutlu olamazsınız kızlar.

bir erkeğin nasıl biri olduğunu kurduğu iletişimden, konuştuğu konulardan, sorunları çözme şeklinden anlamak bu kadar mı zor? bir insanı tam anlamıyla tanıyamazsınız elbette ama en azından genel imajını anlamak çok kolaydır. bir erkek olarak ben bile artık insanı az çok çözmek konusunda otokontrol sahibi iken, siz kadınlar bunu nasıl göremezsiniz ki?

yüce devletimiz kadın cinayetleri sebebiyle kadınlara ayrıcalıklar getirmek ve pozitif ayrımcılık yapmak yerine önce kadınlara sevgili ve eş seçiminde eğitim versin.

not: aklı başında mantıklı kararlar alabilen kadınları tenzih ederim.
türk kızının iq'sunun düştüğünü gösteren trajedidir. keko sevmeyenler konu dışıdır.
doğal seçilim(ayıklanma) sürecinin bir parçasıdır.
Yüce rappim kekoları kekolarla karşılaştırsın.
Çünkü, (bkz: cesaret kadınlar için karşı konulmazdır).
Cahil cesareti ise dayanılmazdır. O yüzden peşlerindeki sürünün içinde en öküz en dallama olanı seçiyorlar.
Kadınların algıları erkekten çok farklıdır

Erkek narsist megaloman tiplerden nefret ederken kadın bu tipleri özgüveni yüksek olarak değerlendirip çok beğenir.
Erkek ısrarcı yüzsüz tipleri tam bir yavşak olarak görürken, kadın bu tipleri kararlı ve tutkulu bulur.

Bu gibi sebeplerden erkeğin kadınların peşlerindeki sürüden en keko en serseri tipi seçmesini anlamaması normaldir.
türk kızı acayip iletken bir maddeden mamul bir cisim !.. kekoların en küçük bir temasında çarpılıp kendilerini ona ait hissediyorlar. ondan sonra gurur - murur hak getire..
allah akıl versin diye dualarımız da faydalı değil.
görsel
Sonra bunlarla evlenip kisa zamanda da olduruluyorlar. Sonra bilmem kim icin adalet.

Gecin bu isleri.
Varoş semt ve kültürüne sahip olan kızlar da görülen sevdadır.
keko erkeği sadece yatakta seviyorum. efendi erkeğe göre daha tutkulu, daha sert ve daha yoğun yaşıyorlar. belki varoşluklarından kaynaklanıyordur, bilmiyorum. ama efendi erkek her zaman kazanır. kazanmasa bile gıyabında kazanacaktır.
elbette bir bildikleri vardır.
--spoiler--
keko erkeği sadece yatakta seviyorum.
--spoiler--
sevişmeye semt oturuşuyla başlamak.
Bazı kadınlar (özellikle biraz boylu poslu olanları) toplumdaki abazanlıktan dolayı ileri yaşlarda bile kimi isterse elde ederler.
O yüzden ters yapan , soğuk yapan, ama arada bir yemlemeyi de ihmal etmeyen çakal erkekleri daha ulaşılmaz ve çekici bulurlar. (ulaşılmazı oynar da arada yemlemezseniz bu kadınları sizin özgüvensiz bir korkak olduğunuzu düşünürler. asla etkileyenezsiniz)
Sonra bu it köpek de kendini yakışıklı & karizma sanıyor işte sayenizde.

Gerçi belli bir yaştan sonra iş ciddiye binince bunları savunanların alayı da ..ke ..ke dönüp centilmen arayışına başlıyor ya o daha komik.
Keko kız keko erkek sever. Türk kızı kekodur gibi bir şey çıktı buradan.
Keko serseri erkeklerin en belirgin özelliği cahil cesaretidir ama ikinci belirgin özellikleri de ortalamanın üzerinde zeki olmalarıdır
Kadınların,
peşlerinde kuyruğa giren 50 kişinin içinden cımbızla ayıklar gibi bu keko serseri tipleri tercih etmeleri sonrası,

aptallıkları yüzünden bu zeki adamları bezdirip köpek gibi azar işitmeleri, itilip kakılmaları kaçınılmaz sonuçtur. Hiç kimse aptal birine saygı duymak zorunda değil.
Kendine değer vermeyen kızların sevdası.
güncel Önemli Başlıklar