bugün

işkencelerin en büyüğüdür...

ayrıntıya girmek istemiyorum ama saatlerdir uğraş veriyorum!

anlatmıyorum lan anlatmıyorum! indirme bırak allah aşkına.
ofsayt bir harekettir.
gel de şimdi ofsayt nedir, onu anlat.
Anlatma kabiliyetinin eksikliği karşısında türk kızının çaresizliğine tanık olmaktır.
işkencedir ama sadece türk kızına anlatmak değil.

bilgisayardan uzak tüm insanlara anlatmak işkencedir. aslında bir olayı olmamasına rağmen hakikaten bir kere anlamayınca hiç anlamıyorlar daha.
biraz da anlatan kişiyle alakalıdır. bazıları 5 dakikada kıvırıyor hocu.*
bi anlatın hele, sevaba girersiniz lan dediğimdir.

(bkz: torrent ne lan)
(bkz: barcelonada mı oynuyo)
(bkz: tamam tamam şaka)
Bir ofsayt degil.
"gönderdiğiniz tüm kızların anlaması dileğiyle;

programı indiriyorsun * , siteye giriyorsun *, istediğin şeyi arayıp buluyorsun * , download torrent diyorsun , o kaydedilen dosyayı açıyorsun, program penceresi önünde açılan pencereye evet diyorsun, alttan küçük bir balon sana indirilme tamamlandı diyene kadar tırnaklarını boyayıp saçlarına fön çekiyorsun.

bir erkek."

tanım: işkence gibimsidir.
bir nevi ofsaytın ne demek oldugunu tarif etmek gibidir..

-ama aşkım şimdi o ileride tek başınayken çok kolay bir şekilde sayı atamaz mı ?
+sayı mı ? sayı ne lan ? sayı dedi ya
-faul diyecektim aşkım benim ha..
+sus ve yalamaya devam et

-dondurma bitti aşkım yenisini alabilir misin bende bozukluk kalmadı da
1 yıl içinde 2 adet kız arkadaşa öğretildiği için imkansızlık kategorisinden çıkmıştır.
ne kadar anlatırsan anlat "uff yha inmedi mi bu?" nidasıyla serzenişte bulunmasına engel olamazsınız; buda anlattıklarınızdan hiçbir şey anlamadığına delalettir.
bide bunun torrenti iyi bir şekilde kullanan kadın tipi vardır ki, bi erkeğe anlatırken ölmüştür. *
kızı bulursa tarif etmek için sıraya girecek türk erkeklere sahip olduğundan rahatlıkla öğrenebilecektir.
dün bir rusa, öncesinde ukraynalıya, öncesinde ispanyola torent tarif etmiş sosyal "türk erkeğinin" postmodern dünyamızda çektiği en büyük sıkıntı bu olsa gerek.

kıyamam.
camiden sonra 3. ara.
Anlattığınız kıza göre ve sizin anlatma kabiliyetiniz ve bilginiz ölçüsünde değişir.

Bana bilgili biri anlattı. Dakika bile sürmedi anlamam.
müslümanların peygamberi olan hz. muhammed'in islamı yaymasından daha zordur.

hani o derece anlayın artık.
gereksizdir.
kendileri de öğrenibiliyorlar. hatta tüm torrenti sömürebiliyorlar.
''yha bu şindi nası iniyo qi ?'' sorularıyla karşılaşma ihtimali yüksektir.
+ hani ojeyi çıkarmak için kullandığın aseton var ya?
- evet.
+ işte o değil.
göstererek anlatmak en uygunudur. lakin aksi hallerde dilinizde tüy kalmaz.
ofsaytı tarif etmekten daha zordur.
çok kolaydır. Hepsi anında anlar.
Bende kızların teknolojiyi anlamayacaklarını zannederdim. ama bana torrenti kız arkadaşım öğretmişti desem yaşadığınız dünyayı sorgulamazsınız dimi?* genelleme yapmayın bence. kızlarda teknolojiyi bilebilirler.
eğer kız ne olduğunu biliyorsa tepkisi;

görsel

bu olur.
güncel Önemli Başlıklar