bugün

(bkz: uçan göt)
kezzus.
Badgirl..
(bkz: the walking ass)
flying 250.
SüperKezban.
kerziban.

(bkz: kerziban)
Deli fadik. Öylesine cevizler kırar ki kırdığı cevizleri ballandıra ballandıra anlatır.

Fadik. Deli fadik.
niye hep kötü, aşağılayıcı, rencide edici fikirler yürütüp anlamsız isimler takma peşindesiniz ki??

ulan dünyanın en süper kahramanları değil midir türk kadınları? şimdi bana klasik, ezbere gelişi güzel konuşma diyeceksiniz ama konuşacağım.

türk kadını değil mi yüzyıllardır türk erkeğinin ardında duran, en kötü savaş anlarında cepheye, karda, kışta, yağmurda, çamurda, kah kağnıyla, kah sırtında, yeri geldiği zaman çocuğunun ceketini alıp cephaneye saran.

türk kadını değil mi dayak yese de ezilse de evine yuvasına sahip çıkmaya çalışan, gocunmayan.

bakmayın şimdiki neslin tiki göründüğüne, umursamaz göründüğüne. ben şundan eminim ki, en sosyetik en tiki en concon kız bile, sözkonusu milli ve ailevi değerler olduğunda bir süper kahramandan farksız olacaktır.

gülün siz, güya espri yapıp komiklik olduğunu sanıyorsunuz ama, benim nazarımda kendi milletinin kızlarını, annelerini, tiye alan aşağılık birer varlıktan farksızsınız...
Acıyorum bu başlığı açan trole. Adam bildiğiniz kendini Washington da sanıyor. Türkiye çocuğum burası Türkiye onların zaten bir ismi var sen kendine bir isim bul da bu salak saçma başlıklardan açmaktan vazgeç.

(bkz: Türkiyede ki erkeklerin, Türk kızlar ile olan hazin dramı)
(bkz: götüyereyakın)
taşıyıcı.
göttenbacak-woman.
Kezomus.
aybeg baybars
görsel
Kezogirl
Kezwoman
Powerpuffkezos ( ayşe fatma hayriye)
Uffsnnebeslk(ultra fakirler fakiri sefillikte nirvanada numunelik ebe s... langırt kızı)
tripatargirl.
Nene hatun. Başlı başına bir süper kahraman olabilir ve aynı özveriyi gösterecek her kızda fantom ailesi gibi nesilden nesile bu ismi alabilir.

cevval hatun.
Türkçe bir isim başarılı atik çevik bir profil.
Kezbanno 13.
Şüphesiz süperaşıkkız olmalı. Kalpleri çürümüş, dudakları aşksızlıktan kurumuş, kaybolmuş erkeklere aşkın suyundan vererek yüreklerini canlandıran, bir peri misali kız olmalı o kız, ne büyük sevaplar işliyor ah bir bilseniz..
Malefiz olmalıdır. Kimse bilmez uyuyan güzel hangi canı yanan güzel tarafından lanetlendi