bugün

anamız, bacımız, teyzemizdir. bizden olana laf söylemek bize düşmez.

ancak kezbanlık kavramı sadece fotoğrafta görülenler değil, tavırlardadır.
baskıyla büyüyen türk kızı, 18 yaşını geçtiğinde erkekler tarafından muazzam bir rağbete şahit olur ve kendini inanılmaz değerli hisseder. ucuz malın alıcısının çok olduğunu unutarak kendini değere bindirir.

ve her erkeğe karşı süpergüçleri olan bir şansölyeymiş gibi davranır. böylece usturuplu erkekleri kendinden uzaklaştırır, kendisiyle muhattap olmaya razı gelenlerinse niyeti bellidir.

sonra da bu kezbanlar hep bir ağızdan "erkekler böyle işte". demeye başlarlar.
asıl kezbanlık budur.
unutmayalım, davul dengi denginedir.

fotoğraftakıler tali kezbanlıklar.
evet. teşekkürler.
Geneli güzeldir.
Memleket kızlarına kimse dil uzatamaz.
Başımızın tacı.
hepimizi doğuran, bakan , büyüten fedakâr annelerdir. keşke senin de annen çalışmayıp evde dursaydi da sen böyle olmasaydın. seninle ilgilenilmemis.

--spoiler--
allahsız kitapsız tipsiz bir yazar
--spoiler--
VERSE şey Ederiz şimdi boşuna gömmeye gerek Yok.
Biz de biliyoruz üstün Alman ırkının kızlarının daha iyi olduğunu, rusların genetik harikası olduklarını. Ama napalım elimizdeki bu.
Ederi 1 lira, kendi düşüncesine göre 100 lira. Kezban.
Mesafeli olmak lazim cogu menfaatci paragoz ve çikarcidir.
küçük yerlerde yaşayanlarına sabır diliyorum.
Kurtuluş savaşında cepheye sırtında mermi taşımış asil ninelerimizin torunlarıdır.
Bir tarafında iran ırak, diğer tarafında Avrupa...
Bir tarafta başın kapalı rejim var, diğer tarafta her tarafın açık özgür kızsın.. işte Bizim kızlarımız da bu iki coğrafya arasında yaşıyor.
Zordur Türk kızı olmak.
Bir prenses olmasalar da bu ülkeyi çekilir kılıyorlar. iyi ki varlar.
doğal olarak aleyhinde konuşanlar türk değildir.
turistik yerlerde yürürken sormadan ayırt edebileceğiniz güruh. avrupalı turistler yüzü güleç, sıfır ego, merhaba dersin merhaba der gülümser. yandan bizimkiler geçer surat 5 karış, boyun 60 derece açıyla havada.
Bütün akraba-i taallukatına göz dikmiş, eşek siken, maymundan hallice, soğan sarımsak, çemen kokan Kürt erkekleriyle işi olmayan kızlardır. Aç tavuk kendini darı ambarında sanır diyen atalarımıza selam ve dua ile.
Ülkeyi ayağa kaldıracak, medeni ülkeler seviyesine çıkaracak bir nesil yetiştirmek gibi büyük bir sorumlulukları vardır. Bu yüzden önce kadınlarımızı eğitmeliyiz ki eğitimli bir toplum olalım.
Yerildiği kadar kötü olmayan, övüldüğü kadar da kusursuz olmayan bir canlı türü. Hatta burnu kaf dağında değilse sevimli bile.

Tabi 5 dil bilen insanımız kuzey ırkından başkasıyla sevişmese de yer yer türk kızına da tamah ediyorlar işte.
En az 3 adamı yedekte tutar geneli.
Büyük çoğunluğu onun için birkaç mısra yazıp kitap verebilecek kişilikte erkeği değil de, dokunmatik telefon kullanan instagrama oraya buraya fotoğraf atan dengesiz güvenilmez sadakatsiz sahtekar ve zibidi türde erkekleri severler.
Siz yakışıklı zengin havalı erkek peşinde koşarsınız ama cenazenize vefalı erkek gelir diyerek noktayı koyayım. erkekleri iyi tanırım o yüzden bu yeni nesil yurdum kızına hayati bir ikazımdır. Özellikle de son Birkaç senedir sokakta, her toplu alanda gördüğüm vahim manzaralardan sonra bunu söyleme gereğinde bulundum. Bu benden sizlere altın bir nasihat olsun.
Türk olmayanların aleyhinde atması normaldir.
itleri yine havlatmıştır.
görsel
görsel
Tamam doğukan. Hadi uyu artık.
görsel
Irkımın kadınlarını dünyanın hiç bir kadınına değişmem. Beni hiç bir kadın Türk kadını kadar anlayamaz, benim çocuğuma hiç bir kadın, Türk kadını kadar güzel annelik yapamaz. Bize atalarımızdan, dedelerimizden bir miras kaldı; “Ey Türk oğlu! Suyu çaydan, kızı soydan al.” dediler. Evet biz öyle yapacağız.
nereye doğru gittiği bilinmeyen kızdır. evet.
Bu kadar prenses havaları size de bize de fazla. Yıldırıyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar