bugün

iyidir iyi yine ne varsa bizimkilerde var. onu da ithal edersek ayıp olur artık.
rus kızların olamadığı güzelliktir.
eşitlik kelimesinden eşimiz,
yarımızdan yarimiz,
hânımızdan hanımımız olmuş kızlardır.

türk erkeğinin tamamlayıcısı, güç ve ilham kaynağıdırlar.
türk atalarınca sağlıktan sonra ikinci büyük zenginliktirler.

ahlaki yönlerine değinmek gerekirse;
italyan gezgin marco polo'ya göre türk kadını dünyanın en temiz, en ahlaklı kadınlarıydı.

özünü, karakterini, kişiliğini koruyan türk kızları canımızdır.
ha yalnız adı türk, kişiliği ona buna benzemiş olanlar ise ne hali varsa görsün. bizden ırak.
iğrenç türk erkeğinin türlü sapıklıklarına karşın yaşam mücadelesi veren güzel insanlardır. ben bugün bunu anladım.
Yitik tipler. Mecburiyetten pohpohluyoruz. El mahkum ele mahkum olmamak için.
Hakkında aşağılayıcı şekilde atıp tutanların anası alman, bacısı italyan, kuzeni rus, karısı fransız, kızı da melez olsa gerek. içlerinden birkaçından Sevmezsin, hoşlanmazsın eyvallah da beş para etmez minvalinde genelleyince komik bile olmuyor.
Güzeldirler.
Melezse kezban değildir.
Sözlüğün insanüstü erkeklerine kendilerini beğendirememiş olan kızlardır. Bu harikulade, uzun boylu, yakışıklı, kaslı, zengin, tatlı ama bir o kadar da çekici centilmenleri tabi her kız mutlu edemiyor.
Nazlı olurlar hemde en Nazlısı bizim türk kızları dır bazı kızlarda nazlı olmak o kadar yakışır ki tadından yenmez.Türk kızları iyidir candır..
türk erkeğinin aksıdır. diğer yarısıdır.
Ha ha buldunuz belanızı. Sivakken soğuk soğuk kendine sıcak derler. Sürekli şikayet şikayet. Öyleydi böyle idi. Suydu Budu.

Hele taytlı ve kumanda ile mücadele edenini görürseniz ölü taklidi yapın yanından gelip geçsin...
Candır...
Türk kızları zordur, elde etmek özellikle çok zordur.

Türk kızları tipe bakar, boy kiloya bakar, muhabbetin iyimi bakar, paran varmı bakar, senden faydalanabileceği hangi özelliklerin var bunlara bakar.

Bakar da bakar ama hiç aynaya bakmaz. Ben bunları istiyorum ama karşındakine neler verebilirim diye sormaz.

Çünkü Türk erkeğinin de beyni seyinde çalışıyor. Bundan istifade eder.
Kafası inanılmaz genç kadınlar topluluğu.

20 yıl sonra gittikleri yolun çıktığı yeri gördüklerinde geri de dönemeyecek bir kısmı.
görsel
candır, asenadır. türkiyedekile bağzıları yıl hariç. istisnalar kaideyi bozmaz. şimdi biri ana, bacı katmışta bizim anamız, bacımız ve kız arkadaşlarımıza bakıyoruz birde kezolara şimdi ya bizimkiler türk değil ya kezolar kripto ermeni. eskiden yerli malı haftası vardı. yerli ürün kullanın denirdi teşvik edilirdi. gider yerli diye alırdınız bin pişman olurdunuz. sonra alman ve japon malı bakardınız niye kalite arardınız. bizde elin pasaklı rusuna, ukraynalısına, japonuna, almanına hayran değiliz ama türk kızları yenildiği için bizde yenilmiş sayılıyoruz. biraz empati yapın ve birazda kendinizi muhakeme yapın. batının siyonist kapitalistlerin oyununa gelmeyin. boşverin hayatı hepimiz köylüyüz ve dünyanın efendisiyiz. avmler değil pasajlardır bizim mekanımız. plaza dili ve edebiyatına ne gerek var. bunun kızı erkeği yok gidin ve gençliğe hitabeyi okuyun. bizi mutlu mesut ve bahtiyar edecek asil kan damarlarımızda mevcut. türkün türkten başka dostu yoktur. italyan erkeği ve rus kadınlarına hayır.
Sosyal medyadaki abazalar yüzünden kendini güzel sanan kızlardır. Sanıyorlar ki herkes göz ucuyla onlara bakıyor, dikkatler hep onun üzerinde, türkiyenin en güzel kızı sanki, herkes onun bedenini istiyor. Ama bunların hiçbiri gerçek değil. Sadece senin yarattığın gerçek olmayan düşünceler. Aslında bu bir psikolojik bozukluk. Çoğu türk kızı böyle. Belki de Ortadoğulu olduğu için her şeyi güzellik sanıyordur ya da gerçekten çirkin olduğu için de her şeyi güzellik sanıyor olabilir. Fakat bir beynin olduğunu unutma ve onu kullan.
O iki kelimeyi bir araya getiteneyen kişinin savunması olarak sunduğu Türk kadınlarına karşı kullandığı karalama.

Sanki avrupa ülkelerinde ki kadınlar açmış seni bekliyor. Amk damlaması.
Genellemeden iğrenen birisi olarak ilk defa bu kuralımı ihlal edeceğim. ishal derecesinde gına getirmiş, hamam böceği gibi ortalıkta çoğalmış, dünyayı bacak arasıyla döndürebileceğini sanan bir sürü değişik model türedi son 10 15 yılda. Bu konuda teknolojinin de etkisi büyük. Evden sokağa adımını atmayan mahallenin en namuslu kızı ayşegül bir bakıyorsunuz facebook, instagram vb platformlarda daracık atletinden dışarı doğru şişkinleştirmiş göğüsleri ve de büzüştürülmüş çemçük ağzıyla sanki dünyanın 8. harikasıymış gibi kısık gözlerle poz vermiş. Ayşegül sen mahallelinin gözünde namuslusun ellenmemişsin elletmemişsin ama o davetkar ve de çifte kaşar havanla gözlerinle elleyin beni diye yalvarıyorsun ya kızım. Ne yapmaya çalıştığını sorsan "özgüvenimi tazeliyorum" der. Sanal rrspuluğun realiteye taze taze servis edilmiş yeni adını bu şekilde lanse eder. Dar kotu giyer kalabalık caddede tolgaya aykuta kalçalarını sallar ama pazardaki tezgahtar müslüm bakınca tacizci yaftası yapıştırır. Veya su dağıtım arabasını süren recep laf atınca polisi arar. Mını kamuya açıyorsan ayrım yapmıcan. Rrspuysan da adını özgüven depolama olarak çevirmicen.
Camdan bakmayı sever.
görsel
Evlenip de götü büyümeyen, göbeği yağ bağlamayanının genetik bir teste tabi tutulup aslında türk olmadığı ispatlanmalıdır.
(bkz: sosis parmaklar) parmaklarım kalem gibi olduğundan rahatlikla soyleyebiliyorum.
Lezbiyenlerinin yüzde doksan dokuzunun zorla hetero gibi yaşadığı güruhtur.
Konustuklari tek muhabbet ahmet mehmettir baska bi proje uzerine konustuklarina daha sait olmadim
Bi 3 lu 4 lu grup kizlarin konusmasina denk gelen vardir illaki aynen sole muhabbetler
Ingilizce hocam bana bakti derste
Ahmet beni eklemis ama fazla yakisikli degil
Mehmet benden hoslandini soledi ne desem acaba
Bizim gamzenin cikti cocu gordunmu pek yakismiolar
Aaa sahidenmi eda o cocuklami cikiyormus
Su Cocukta yan masadan hep bana bakior.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar