bugün

genellikle ağır erkekleri yeri gelincede cıvık olan erkekleri severler.
hemcinsleriyle dayanışma bağları gevşektir.
hiç bir özgünlüğü yoktur.
sana aşıksa dünyanın en iyi kızlarındandır. ama sen ona aşıksan dünyanın en kötü kızlarındandır.
gözlerinde, rus kızlarından daha güzeldir dediğiniz anda abazan, rus kızlarının sıçtığı bok olamazlar dediğinizde yine abazan olursunuz. her şekilde karşılarındaki erkek kadına susamış abazandır.

bir görseler rusya'da ortalama bir türk kızından milyonlarca kez güzel kızların çalışmam demeyip çöpçülük bile yaptıklarını...
evlenince hayatının, balayı zamanındaki gibi beş yıldızlı otellerin tüketim kalıplarına tıpatıp aynı şekilde devam edeceğini sanır, yazık.
ayrıca hairy olmamalarıyla övünürler ama çoğu avrupa ülkesinde ise hairy olayını hiç bir kız takmaz rahatına bakar. hairy'nin nesi kötüyse, kötüler dururlar türk kızlarımız. temizlik kıl almakla olmuyor, yıkanmakla oluyor, ter kokmamakla oluyor, oje ve aseton kokmamakla oluyor diye biliyorum ben mesela.
Ülkemizdeki abaza çokluğu yüzünden kendine bi kaç güzel söz söylenince bi tarafları havalanan gerek dış güzellikte gerekse mütevazilikte hiçbir rus kızla yarışamayacak olan ama nedense yüksek egoları ile ön plana çıkmak isteyen gereksiz bi varlık.
türk erkeğinin kafası bozuksa hakaret eder türk kızıda pek bi tın .
ben seviyorum çok güzeller. hem benim attığım mesajı birkaç mesajla açıklama, akraba düğünlerinde halay çekme, 18 de evlenip 19 da çocuk yapma, vites kolunda elleri birleştirme, hanımefendinin çantasını taşıma, yine hanımefendimiz hazırlanırken arka arkaya sigara yakma fantezim var zaten. süperler böyle.
sabah kendisine "naber dobişko" derseniz günü kötü geçer.
diğer kolektivist toplumlara göre daha fazla bilişsel çelişki yaşayıp daha fazla kimliksel deformasyon yaşayan kızlardır: evladının anası, mutfağının ev hanımı, yatağının fahişesi olma (bi de işinin iş kadınıysa dadadından yenmez) yolunda yetiştirilmek öyle her canlı bünyesinin kaldıracağı işler değildir.
gereksiz kasıntıdır,kendikini altın kaplama zanneder
nadiren zarif olanına rastlanır, geneli kendini zarif zanneden ama aslında ne kadar kaba saba olduğundan habersiz kzılardır.
40 yaşını geçip hala kendisini genç kız sananları vardır.
ben seni arkadaş olarak görüyorum cümlesini hayatında en az 3 kere kurmuş kızdır.
batılı kızlar çağdaş usullere meylederken, bunlar bildiklerinden şaşmamaya devam ederler.
anaları, babaları pohpohlar şımartır kendilerini prenses zannetmelerini sağlar sonra sizin başınız ağrır.
batılı güzel kızları kıyasıya tenkit ederler, tabii ki sadece kıskanç bakışlarıyla.
ufff sanne be slk.d tabirini kullanan tam manasıyla hayatı trip atmak olan enteresan varlıklar.
hep aynı şeylerden bahsettiklerinden anlattıklarını dinlemeye gerek yoktur.
erdem anlayışları farklıdır.
bilgi birikimi düzeyinin düşüklüğü üzüntü vericidir.
kendilerini, durumlarını anlamlandırma için doğallaşmalıdırlar.
erotizminde sevgi, sevgisinde erotizm eksiktir.