bugün

Turk kizindan sonrasini okumayip,

Dogrudan 2 den 2 verdigim versustur.

Soz konusu turk kiziysa versusun diger tarafi hep galiptir.
Boy farkı vardır.
isveç taşra kızı değil ama stockholm plaza kaşarı siker atar.banko 2.
ah kendini brad pitt yurdum sapları isveç kızlarının güzelliğini bizde görüyoruz kör değiliz de siz hiç aynaya baktınız mı? hiç isveç erkeklerini gördünüz mü? siz isveç kızlarını alın bizde erkeklerini keşke olsa valla emin olun türk kızı da aman yok ben türk erkeği istiyorum diye bayılmıyor.
ispanyol erkeği ile türk erkeğini kıyaslasanıza delikanlılar.
isveç kızının açık ara farkla 1.liği, türk kızının ise vs'nin ardından 3.lüğü kazandığı versustur.
Düpedüz, Göteborg'lu Volvo ile öz hakiki kuş serisinin kıyaslanmasıdır. Ancak bu demek değildir ki türk erkekleri bu versusta hemcins leri olan isveçlilere karşı galip gelsin. Ülkenin gen havuzu ortadadır. Nihai kararı ise kafa karıştırıcı bir diğer ülke olan isviçreli -bakınız dikkat isveç değil- bilimadamlarına bırakıyorum.
Kendimizi ispanyol erkekleriyle kıyaslayınca Türk kızları daha güzel oluyor.

Dağılabiliriz.
benim gönlüm türk olandan yana.
@10 ahahaha son zamanların en iyi entrysi.

(bkz: hahahasiktir)
ya şimdi nalaka ama ya?
kulvarlar farklı bi kere ?
olmuyo böyle genşler..

edit:

neden eksi yedimki buna ben , hemde 3 tane.o kadar mı nefret ediyosunuz abi türk kızlarından haha
eldeki kuş daldaki kuştan iyidir.
Türk erkeği vs italyan erkeği gibi bir karşılaştırma*
Türk erkekleri ne kadar ozensiz gorunseler de bakımına her zaman dikkat ederler.

Türk erkekleri ne kadar hovardalik, kız peşinde koşuyor gibi gorunselerde sevdikleri kıza gerçekten değer verirler.

Aynı zamanda Türk kızları da size çirkin görünse de siz onu güzel bulun diye birçok şey yaparlar. Saç boyamak olsun Kaş aldırmak olsun. Ayrıntıya girmiyim.

Ayrıca bir sürü erkek ona teklif etsede, yavşasa da onun gönlü yine sizdedir emin olun.

Ayrıca kızlar sizi baya kıskanır ve siz onunla ilgilenin diye trip atar.

Ama bu türk erkekleri bizi nedense hiç sevmedi. Eski Türkler gidip Çin kızlarını aldılar. Osmanlı Türkleri gidip avrupa kızı aldılar. Şimdiki Türk erkekleri de rus kızı peşinde.

Neyse hadi şimdi gidin kaşı gözü için elalemi Sevin. Bakalım aynı değeri görcek misiniz?
çekemeyen kızlar ne isyan etmiş öyle arkadaş.

onlarınki çakı ise bizimkiler tırnak makası.
bu abartılı karşılaştığım her millette gördüm. sanırım yabancı olan birşey ilgi çekiyor. genellemeler sonucu değiştirmiyor. senin isveç kültüründe yetişmiş bir kadınla ömür geçirmen türk kızı ile ömür geçirmene kıyasla çok daha zordur. ben Türk kızı diyorum. ortak payda da kolayca buluşup, ortak değerlerde birleşebiliriz.
Türk kızı. iyice suyu cıktı bu mevzuların. Yok şu kızı yok bu erkeği. Çok meraklıysanız gidin arkadaş o kızlara erkeklete ne diyeyim.
haksız kıyaslama.
Güldürmüştür.
görsel

isveç kızı tabiki de.
Aslında ben alman istiyorum ama vs de yok!
Bi nevi tofaş ile saab karşılaştırması olmuş.
Hakaret niteliginde olan versustur.

isveç hanım qızlarımız eqlesin!
git isveç kızına sarma yaptırda göreyim.
valla hayatımda isveç kızı görmedim. muhtemelen de hayatımın sonuna kadar görmem. o yüzden isveç kızı ooouv isveç kızı vaouuuv diye naralar atmayı son derece gereksiz buluyorum kendi adıma. ha güzeller mi güzeller ama bugün küçükpark da biraz yürüdük bizim kızlarda ateş ediyor hani.
Türk kızının tokatlayarak alacağı versustur.