bugün

hocam yine ne varsa bizim kızlarda var, neden derseniz avrupa'da tuvalet kağıdı kullanımı pek yaygınmış hani maazallah bu kızlar büyük tuvaletini yapınca kağıda silip çıkıyorlarsa, afedersiniz dötlerine su sürmüyorlarsa falan of kötü o iş yani midem kalktı düşünmek bile istemiyorum gerisini. ne bileyim öyle bir söylenti varda doğru mu yalan mı bilemeyeceğim artık.
Dunyadaki en kaliteli 2 kezban turunun versusu.

fransiz kizlari hic olmazsa goze hitap eder, turk kizlari boyle degildir. fransiz kizlari biraz kasardirlar fakat son zamanlarda kasarlanmaya epey meyilli olan yeni nesil turk kizlariyla bu durumu berabere sayarsak :
fransiz manitalara 4
turk kizlarina 2
puandan fazlasi sacmalik olur. turk kizlari asagilik birer yalancidirlar. fransiz kizlarini bilemem ama vurdurdun mu ? nun fransizcasini soyleseniz onceki iliskilerini soyler yaptim der. turk kizi yapmadim der. kerhanede calisiyor olsa bile. boylede namuslu durust ahlaklidir turk kizlari. mogollar tekrar gelse turk kizlari goc etmek zorunda kalsa keske.
Kesinlikle türk kızıdır. Fransızlar soğuk insanlar, gerektiğinde çocuk olabilmeli insan kız arkadaşıyla birlikte ve muhtaç olduğun sıcakkanlılık türk kızlarının damarlarında mevcuttur.
Fransız kızının uefa kupası vardır.
türk kızı;

http://www.haberoku.com.t...es/uploads/7c743243a7.jpg

fransız kızı;

http://asset.vidivodo.com...51025411189291.mp4-hq.jpg

kararı kendiniz verin.
valla bu konuda deneyimli olan biri olarak bu versus da güzellik açisindan berabere kalirlar. fransiz kadinlari daha bakimli olur felan ama sogukluk asiri makyaj falan yalan. götü kalkik olan tek fransiz kadin fraksiyonu kendisine parizyan diyen paris dogumlu olup oranin kültürünü benimsemis kadinlardir. genelde fransanin geneline göre bir tik daha çekici ve seksilerdir ama bunu sagolsunlar ukalaliklariyla asagi çekmeyi basariyorlar. ki bence çogu fransiz kadini asiri sempatik ve sicak kanli. hatta kadin arkadaslarimdan en iyi anlastiklarim fransiz olanlar bir de hirvatlar. çok dobradirlar. dedikodu yapmazlar (çogunlukla diyelim). türk kadini daha kaprislidir fransiz kadinina göre, bu galiba biraz kültür kaynakli. ama karsima söyle 2 kadin çikarsalar biri türk biri fransiz, ayni derecede güzel alimli, yani dis görünüs acisindan bir fark yok, ama cinsel bir münasebet olmayacagi garanti diyelim. fransizla sohbete baslarim türk ü es geçerim.
tanim: zorlu versustur. ikisinin de birbirine karsi kazanan tarafli vardir.
ama zaten benim gözüme daha çok latinolar hitap ediyor.
türk kızı koltuk altını alır fransız kızı almaz. hadi yine iyisiniz övdüm len sizi.
türk erkeklerinin hayal sınırlarını zorlayarak yaptığı kıyas.

birinci belli ama fransız kızı ikinci olamaz.
fransızların gtlerini yıkamadıklarına dair duyumlar alıyoruz. o yüzden kararsız kalıyorum yoksa fransızı tek geçeceğim.
fransız kızlarının daha depresif, daha soğuk ve daha burnu kalkık olacakları garanti.
Hayatında bırak fransız kızı görmeyi, türk kızıyla iki kelam etmediği belli olanların kıyaslama yapması ne kadar komik duruyor. similey ötesi.
Hayatında hiç fransız kızla görüşmemiş olup burada kıyaslama yapmakta ne bileyim biraz şov bence. Ki tanışmışlarsa lafım meclisten terasa.
Turk kizi silker atar.
Bunu yazan yazar acaba bakkaldan başka bir yete gitmişmide bizim türk kızlara laf atıyor.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmamak için, Türk kızlarına değer vermemizi hatırlatan karşılaştırmadır.
ikisi de size vermeyeceği için, hiçbirinizi ilgilendirmeyen kızlardır. böyle hanzolara gönül mü verilir allasen...