bugün

kezbanlığı zirve yapmış kezban beyanıdır valla bak.
acilen yoldan geçen ilk adamı tutup altına yatması gereken kişi. bu sayede kadın olur.
gizli orospuluk peşindekilerin haykırışı.
gurur duyacaksın türk olmakla, şanlı atalarımızla övüneceksin, kahraman askerlerimizi unutmayacaksın! evet, utanacaksın ama böyle bir ecdada uygun musun, onun için utanacaksın!
Saçma bir haykırıştır. Zaten bu kadar insan türk kızının üstüne gelirken sen nasıl böyle konuşabilirsin? Olman gerektiği gibisin. Neyden utanıyorsun? Erkeklere vermediğimiz için mi utanalım. ilgi istediğimiz için mi? kırıldığımız zaman tepki gösterdiğimiz için mi? bunların hepsi ulaşılmaz olduğun için. kezban demediklerine yanaşabiliyorlar mı sanki? Yapma. Sen olman gerektiği gibisin. Kim ne derse desin. Eğer utanacaksan iki abazanın lafina bakıp bunu dediğin için utanmalısın. Bakımlı olsan halledilebilir bunlar. Boşuna bu isyan.
zavallı olmaktır.
böyle başlık açmaya utanmıyorsun ancak türk kızı olmaktan utanıyorsun. türk olmak sadece ırk ile olan bir şey değildir aynı zamanda bir seçimdir. türk kızı olmaktan utanıyorsan türk olmaktan vazgeçebilirsin.
(bkz: beni sizler yarattınız).
kendisini kezban diyerek sürekli ezen, türk kızları tipsiz şöyle böyle diyen bir adamla evlenmek zorunda kaldığı için türk kızından duyulabilme ihtimali yüksek söz.
örnek olarak verilmiş resim için arada kalmış tür diyebiliriz.
(bkz: türk kızının facebook kapak fotoğrafları)
türk kızlarının üstüne çok gitmeyin beyler.
beyaz rusya'ya vizesiz girilebileceğini öğrenen, sürekli ve her platformda üzerine gelinen, genlerinden gelen özelliklerinden ötürü bazı fiziksel farklılıkları olan(bıyık, sakal ve gür kaş gibi), sürekli arzulanan ancak sanal ortamda yerden yere vurulan, tatil beldelerinde yan yana geldiği rus, ukrayna, isveç, hollanda ve benzeri ülke kızları ile kendini kıyaslayan, sonucunda da istenmediği kanaatine varan, muhtemelen baba dayağına maruz kalmış kız feryadıdır.
burada kastedilenin "türk" olmaktan utanmak olmadığı muhakkaktır.
Sacma. Turk olmaktan utanmaktir ayrica.
Çünkü sarışın olduğuma kimileri inanmiyo.
dedelerim, ninelerim kurtuluş savaşında canını dişine katarak bu ülkeyi kurtardıysa ben nasıl olur da türklüğümden türk kızı olmaktan utanırım. bunu söyleyen haindir.
türk kızı olmaktan gurur duyuyorum.
o zaman birilerinin götünün kılı olmaktan hoşlanıyodur.
sen utanmayi bırakta o koca götü ne yapacağız sorusuna cevap verememekten utanmasi gereken kişi kuruntusudur.
(bkz: erkektir yapar)
(bkz: yüz vermeyen kıza bok atan erkek)
(bkz: sevgilisiyle birlikte olan kıza orospu diyebilmek)
(bkz: gece 2 de sözlüğe giren kızın amacı)
(bkz: 20 yaşında 90 tane çıktığı olan kız)
gelde utanma bunlar benim ülkemin erkeği de bakalım kolaysa .
utanmalıdır da.
Kezbansin kabul ettin sonunda.
nerde utancağınizı bılıyonuz. muamale yapmayın kızlar.
(bkz: senden bende utanıyorum)
ottan boktan utanmayın. güldügüm bir baslik oldu. ben gayet memnunum.
tarihini, soyunu, sopunu bilmez kız beyanı. türk olmak ne haddine, sen hissetmedikten sonra?
güncel Önemli Başlıklar