bugün

Bir sürü kız arkadaşım oldu . Gerek duygusal anlamda gerek arkadaşlık seviyesinde. Birkaçı dışında hiçbirinde paragözlük görmedim. Gerek bi kafede otururken , gerek konserde, gerek bambaşka bi mekanda hiç farketmez. Sanırım bu biraz bizim arkadaş yelpazemizin nasıl şekillendiğiyle alakalı. Eğer paragöz insanların sana yaklaşacağı bi durumun varsa suç biraz da kendinde bence.
Paragöz olanına rastlamadım vardır mutlaka. Ancak paraya değer vermeleri gayet normal bir şeydir ki bu da içgüdü aslında. Her insan kendisinin, çocuklarının geleceğinin iyi olmasını ister bu da para sayesinde mümkün. Evet.
günümüzde tam tersi oluyor sanki.
kızların para kazanıyor olması daha çok önemseniyor.
türk kızından ziyade türk insanı paragözdür.

dizi izler, magazin izler, program izler hepsinde insanlar lüks içinde yaşıyor. çalışarak bu paraları kazanamayacak hemen herkes de kolay yoldan para bulma peşinde.

kimi zengin koca arıyor, kimi kumara sarıyor, kimi kanunsuz işleri kovalıyor. çalışmak, hakkıyla kazanmak, kıt kanaat geçinmek kimsenin işine gelmiyor.

suçlayacaksak kızı erkeği değil riyakar, ahlaksız, vicdan yoksunu türk toplumunu suçlayalım. toplumumuzu göklere çıkarmayalım beyler, beş para etmez insanlarız.
ya ne alakası var. para. her şey para değil. para. insanın kalbi temiz olmalı. para. karakterli olmalı. para.
aşağılık türk kızlarının tek özelliğidir. apartmanımızda almanya'da uzun yıllar yaşamış bir abimiz var. öyle kıro, barzo almancılardan değil. gayet kültürlü, mühendis, entelektüel bir adam. 50-55 yaşlarında, karısından ayrı, 2 çocuğu var ama annesine bakmak için gelmiş buralara ve annesiyle yaşıyor. çocukları amerika'da yaşıyor, karısı da almanya'da işte.

adam da hala çapkınlık peşinde. tabi almanya'dan emekli maaşı, ordan burdan gelir falan, para gani. ne zaman karşılaşsak, ukrayna rusya'ya gidiyor, ayaküstü konuşuyoruz hep.

dedi ki bana "son 2 senedir türkiye'deyim, 1 kere türk kadınıyla deneyeyim dedim, ben türk kadınları kadar, paracı biri görmedim lanet olsun" dedi. "ukrayna'ya, rusya'ya gidiyorum badoo'yu açıyorum, anında sırf sen olduğun için kabul ediyolar" dedi. düşünebiliyor musunuz lan, adam milattan kalma badoo ile hayatını yaşıyor, kız arkadaşları da 24-30 yaşında kaç defa getirdi burlara. 4-5 kız arkadaşı var. her geldiğinde değişik bir kadınla geliyor.

lanet olsun türk kadınına, aşağılık orospular.
görsel
"para bitti aşk bitti, gitti sevgilim gitti..." .

(bkz: siken bayan)
Ne yalan söyliyim, Ben de hiç rastlamadım... pes, Hiç mi denk gelmez!?..

*not: bunu yazarken tek ayağım havada...
Heh!?.. Her söylenene inanmayın; dünyanın hiçbir yerinde bedava am yok gençler... kızlar Evrensel anlamda tabiat (yaradılış) olarak maddecidir, Afrika'da bile en az 10 inek/keçi vb vermeden bir kızla evlenemezsin... hatta bazı coğrafyalardaki kızlar bizimkilere rahmet okuturlar... parayı bas, değil kızı, sülalesini dahi sikersin kimi ülkelerde (eski Doğu bloku/Asya'nın bazı bölgeleri vs) . size yalan borcum falan yok, tam 3 yıl yurdışında yaşadım.

hadi şimdi gidin ve son 5 liranızla en ucuzundan 1 kalıp sabun alıp en yakın tuvalette soluğu alın... Bon appetit...

(bkz: pedafa hanan bubana fermiyo AMK !)

(bkz: siken bayan)
bir kız paraya önem vermiyorsa halihazırda parası olduğu içindir. türk kızıyla da alâkası yoktur. bizim gibi tipsiz fakirlere mi baksınlar?
paracı mı bilmem ama kezo oldukları bir gerçek. rus kadın arkadaşım var her zaman halimi hatrımı sorar. mesaj atamadım derim kusura bakma önemli değil yoğunsundur.

türk kadın arkadaşlarım neden mesaj atmadın cart curt trip kafa ütüleme. görüldü atar cevap vermez sonra niye yazmadın der.