bugün

milyonlarca kez gözlemden ve süzgeçten geçirilmiş olmaları sonucu, tümüyle tecrübelere dayanan bir harmanla ortaya çıkmış olan rezil ve bir o kadar iğrenç kelime dağarcığıdır.

abi 500 kelimeyi geçsin, ben de en adi orospu çocuğuyum o kadar diyim.

dikkat kesilmiyorsunuz ama, şu an düşündüğünüzde bir harbideen lan demiş olmalısınız. amk hep aynı cümleler ve hep aynı tırıvırılar var.

keşke anneleri şunları okutacaklarına köye halasının yanına yollasalarmış. en azından yemek dili falan öğrenip kelime dağarcığı yaparlardı.

takdir ettiğim tek şey, köye gitmeden inek sağmayı öğrenmiş olmaları. starbucks'lar falan hep dolu amk. kızın içtiği boktan bir kahveye 8 lira ödeyenler falan.

yazık bizim oğlanlara.
(bkz: bn çirkin çıkmşm ynmdaki deerli)
doğru bak artık kelimeyi geçtik olay sözlük kızlarının bildiği ünlü harf dağarcığına geldi amk. ahahah valla rezalet ya.

koca 'o' harfini öğretemedik bunlara biz, ne kelimesi amk.

çok diye bilinen şey, türk kızlarına göre çk dur. ü'yü iyi bilirler ama. kaşarlık inanılmaz boyutlarda.
(bkz: am göt meme)**
kelime dağarcıkları sığdır. aşağı yukarı 15-20 kelime vardır. ama eldekini en etkili şekilde kullanabilme yetisine sahiptirler. tabi bir süre sonra bayarlar çünkü kendilerini tekrarlayıp dururlar. sonuçta 15 kelime ne çakabilir ki bundan.
bizim gibi robotlar varken ihtiyaçları olmayan dağarcıktır. ismimizi söylemesi yeterlidir gün içinde ne yapacağını zaten hatunun gözünden anlarsın. tamam hayatım geliyorum şu iletiyi de yazayım!

edit: bulaşığı yıkadım geldim. swh
cacarozlugu meziyet sanan kisilerin olayi.genelleme zayif babacim naparsin.
Yuzde doksaninin kelime dagarcigi kahraman tazeoglunun ask tasviri kadardir.
dört kelimedir.

önden, olmaz, arkadan, ve yapalım.
"Hm.." bu durumu en iyi açıklayacak cevaptır.
kelime dağarcıkları "koymak"tan ibaret olan türk erkeklerinin kıskandığı dağarcıktır.
orta asya dan beraber geldiği kadını beğenmeyen çobanların bok attığı olay. daha birkaç yüzyıl önce çeşmelerde görüp şiirler diziyordun o kıza.
öyle sürekli orda burda sürtenleri sayıyorsan o başka.
oldukça geniştir ancak kullanacak bir ortam bulamamaları büyük sorundur. kızlar bu sorunu kendi aralarında saatlerce süren telefon konuşmaları, kız kıza yemekler, kahve molaları gibi şeylerle kapatmaya çalışırlar. özetle bu kadar kelime bilir günlük hayatta kullanacak adam bulamadığımız için mağduruz.
senin takıldığın kızların kelime dağarcığı bunlardan ibaretse yapacak bişey yok aga. bizde laf çok..
Kızlar demiyelim de Türkiye kültüründe yetişmiş, kadın olarak adlandırılmış insanların dağarcığıdır. Genelde BMW ve Appledır. Arabanla gezdir, iphonenunla fotoğraf çek, Big Chef'de marinada yemek ısmarla...
ok
pki tmm.s.s
sn msglsn glb
'aynen'den öteye gidemeyen türk kızlarından mı bahsediyoruz?
iphone 6 şarcınız vaaar mığğ?
olan da var, halkların kardeşliğiyle ilgili tez yazabilecek olan da.
genellemelerden kaçınalım, kaçınmayanları asimile edelim.
Türk insanı içinde doğduğu toplumda kendisine biçilen rolü oynuyor. Kadınlar erkekler gibi kendilerini ortaya koydukları zaman ahlaksız damgası yiyorlar. Bu nedenle görüntüye önem vermek daha makul geliyor onlara zira erkekler önce fiziğine ve güzelliğine tav olduktan sonra karakterini merak ediyor.

Özetle ihtiyacı olmayanlar için türkçeyi kaç kelime konuştuklarının bir önemi yok. Çok gösterişli bir kadın da ve ki yazımını bilmiyor ya da konuşurken kelime hataları yapıyor diye bir anda soğudum diyecek erkek var mı bu merak konusu.