bugün

Astigmat, miyop olabilir.
Sozlukte Turk kizlariyla ilgili gordugum en guzel baslik. I am speechless...
yokluk.
Kızına göre değişir.
Sakal ve bıyığın yakışması.
işinize gelmeyince kezban olurlar ama efenim. Ha bahsi geçen Türkmenler mi ? Tamam abi pardon,
türk erkeklerinin kör olmasıdır.
Trakya bölgesinin göçmenler ile karışarak süper bir ırk yaratmaları!
Türk kızı diyince akla sadece Türkiye değil başka ülkelerde gelmeli
(bkz: sabina altynbekova)
Bazıları taşdır bazıları kervan.
babalarimizin cok yakisikli(!) olmasidir.
idrarları ile maske yaptıklarından kaynaklanır.

şaka değil gerçek 2003 yılında şahit oldum, kız arkadaşımın evine gittiğimde evde ağır bir koku vardı. meğer arkadaşları bu saçma şeyi nerden öğrendilerse yapmışlar.
Karışımlar,kıvrımlılar,yüz olarak da çok güzeller, sıcak kanlılar,esmeri ayrı sarışını ayrı güzel.evet bir de tanımlanamayan farklı bir güzellik var diyerek katıldığım başlık.
Taşakların canım. Sağ ol.
genelleme yapmamak şartıyla gerçekten çok güzel olan türk kızları vardır. şahit olmuşluğum vardır.
+türk kızlarının aşırı güzel olmasıyle alakalı başlık açmışsın?
-evet abi, o başlığı 50 kız okusa, 20 sinin hoşuna gitse, nerden baksan 10u ayyy ne tatlı değiiil mi der, 3ü de mesaj atar.
+vay yavrummm.
ülkede güzel kız var da biz mi görmedik.
yalan söylemek gibi olmasın. aşırı zayıf veya aşırı kilolu olanların haricinde bir çoğu güzel, hatta azımsanamayacak kısmı taş gibi denebilir bile. nedenine gelirsek, sandığım kadarıyla annenin güzel, babanın kılsız ve yine babanın annesine çekmiş olmasından kaynaklanıyor. ne kadar feminen, o kadar iyi.
Türk olmalarıdır.
(bkz: ayılana gazoz bayılana limon)
elde edilememiş olması.
Karakterleri bence. Örf ve adetleri de güzelliklerine güzellik katıyor. Turizmde 10 yıldır çalışıyorum ve her geçen gün türk kızının diğer ülke kızlarından kat kat iyi olduğunu düşünüyorum.
Gerçekçi olmak gerekirse,
bir kuzey kafkas türkü olarak bazılarının gerçekten güzel olduğunu kabul etmem gerek. fakat güzel olan türk kızlarının çoğununda balkan-kafkas göçmeni oldukları bilindik bir gerçek.
O yüzden oyum kafkas-balkan göçlerinden yana.
ulan nasi bi guzellik (yokluk) sana bu basligi actirdi denilesi baslik.
turk kizlari hic cekilmez haci. en guzel olani bile.
afralar tafralar, su daglari ben yarattim havalari, salaktirlar, cogu bi boktan anlamaz ve bostur. derinlemesine 2 dk muhabbet edemezsin.
Kör olmandır.