bugün

arkadaşlar uzun zamandır * çevremdeki insanları gözlemliyorum ve cidden artık erkekler türk kızlarına güvenmiyorlar.

haklılar da amk 321654 tane programdan götlerini başlarını açıyorlar, her gece biriyle sanal seksler, sütyenli mütyenli fotolar havada uçuşuyor. oo beybi.

neyse 3 ay biriyle çıkıyorsun, ayrılıyorsun tamam eyvallah denediniz olmadı ama kaşarlığın lüzumu yok kızlar. her tarafınızın fotosu adamın arşivinde. böyle olmaz.

kime nasıl güvenelim biz bu ortamda sorarım size ey vatandaşlar, ey romalılar ??
kızların sürekli bi eğlence havasında olması bazı örümcek kafalı gençleri ileriye yönelik olumsuz düşüncelere gark etmiş,belli ki.ama bu kucaklarda hoplatma formatını da yaratan yine sizin aklınız başınıza dank etmeden önceki halinizdi,unutmayın.
ben bunu hep diyorum. bir eli vajişte bir eli instagram'da gezen kızlardan bıkkınlık geldi.

bunun sebebi de fazla özgürlük. bir kadın öldürülüyor ardından hepsi twitter'dan kadınlara özgürlük diye anırıyorlar.

3 gün sonra tamam tepkimizi gösterdik daha da açılabiliriz diyorlar. kadınlara fazla özgürlük iyi değildir
Türk kızı ne yazık ki batılılaşma özentisi adı altında çürüyüp giden zavallı insancıklar olmuş vaziyettedirler. Türk edebiyatında bile özellikle saatleri ayarlama enstitüsü türk insanının batı ismi altında nasıl bir anda yüz değiştirebileceğini vurgulamış ise, aşk-ı memnu romanında ise nasıl modernleşme adına namusunu ve haysiyetini kaybettiginin somut örneği olmuştur.
Fotoğraflara zorla maruz kalan türk erkeği söylemidir.
katılıyorum. evlenirken sikilmemiş yerine az sikilmiş arayacağız bu gidişle.
"beni türk kızlarına emanet edin" sözünü hatırlatır.
işte bunlar hep instagram snapchat. özellikle o snapchat çok feci.
Yazılanlara katılmakla beraber erkeklerin durumu da kızlardan farksız. Ahlaksızlık aldı yürüdü. işte bunlar hep avrupailik, işte bunlar hep sekülerleşme. Özgürlük naraları atıp evlenecek kız ya da erkek bile bulamaz hale geldiniz. Niye çünkü özgürlük adı altında ahlaksızlığı savundunuz. Evet.
bunu bile eleştiremeyecek kızlarımız mevcut. Sayın dişi yazarlar birgün de birşeyi destekleyin evet deyin "bizim hemcinslerimiz böyle " neden bu kaypaklığa katlanmak zorunda kalıyorsunuz ?
bir insan karaktesiz, vicdansız ve çıkarcıysa; bunun cinsiyeti olmaz.
Bana guvenmeyene ben niye guveneyim ulan !
Hepiniz aynisiniz iste geyigi bitti sandim hala ayni bok var.
Muhabbet vardir guzel olan sakali makali muhabbet var sadece birbirine laf saplamali.
Fotografcilara sozum bile yok.
Bigun uyanamadiklari surece ayirt edecek yetenege.
Teşekkürler scorp.
insan hayvanın ne dişisine ne de erkeğine güvenmemek gerek.
Acikcasi biz olduk olasi erkeklere guvenmedik bir yanimiz hep aldatiyor mu biriyle konusuyor mu diye dusunduk. Simdi siz dusunun. Yani hep birlikte dusunelim. Siz Hala ayni lacivertsiniz zira.
Tanim: Turk erkeklere Ayna tutarkene Turk erkeklerinin guven modelini benimsemis kizlarimizin guvenilmez olma durumudur.
(bkz: baktıktan sonra hemen sil tamam mı)