bugün

Genlerime aykırı bişey yapmıyorum.
görsel
Ne isterler bu kızlardan bilmem. Zaten Allah vurmuş.
erkeğin paraya tapanı olduğu gibi kadınında paraya tapanı vardır. karakter meselesidir.
Tanrıya tapar gibi paraya tapmasalar fakir erkeklerlede de evlenirler nerde zengin züppe parası cok onlarla evleniyorlar erkeklerdende tapan çok diyecek sözüm yok.
Erkek kendi kazandığı paraya taparken bunlar da erkeğin kazandığı paraya tapıyor.
Boş boş dizi izleyip öylesine yaşayıp giden kızlardır. Çoğu baya boştur. israil kızları askerlik bile yapıyor bunlar çöp atmaya bile erinirler.
Sürekli bir baskı içindedir ve gösterilen olması gerekeni yapma çabasındayken kendi için yaşamayı unutmuştur.
avrupa'da vs. aşırı kötü şöhrete sahiptirler, "türk kızları en basitidir, merhaba dersin direk altına yatar" diye konuşur avrupa erkekleri, muhtemelen türk kızlarındaki aşağılık kompleksi ve yabancı hayranlığından ötürü. bize kezbanlık yapıp yabancıların bir merhabasına bakıyolar.
Yurt dışı görmeyen de türk kızlarına böyle diyorlar diyor ha ha ha. Türk kızları sizin sevmediğinizin aksine yurt dışında beğenilir, çünkü toplum yapımızdan kaynaklı yetenekliyizdir ev çevirmeye. Yurt dışında o çok beğendiniz kadınların bir çoğuna Türk kadınlarına yaptığınız muamelenin binde birini yapamazsınız. Türk kızları aileye daha düşkündür, onun dışında çirkin değiliz, genel olarak tarzlarımızı beğeniyorlar. Genel olarak hep karşılaştıklarım Türkiyeyi seviyor ( e £ ile geliyorsun sevmemene imkan yok zaten ) ve türk kızlarını övüyordu. Ama size kötü bir haberim var beyler, asıl erkeklerin adı çıkmış durumda. Kime Türk erkeği desem hep aynı söz “kıskanç, kısıtlayıcı, ev işlerine yardım etmeyen, maço, dayakçı” olarak tanınıyor. Ha hepsine diyorlar mı hayır tabii ki ama genel olarak bu yorumu çok duyuyorum. Haksız da değiller.
nemore yeme bizi allahını seversen. allahın ingiliz hatunları nereden bilsin türk erkeğinin ev işine yardım etmediğini, kısıtlayıcı, kıskanç, maço, görgüsüz, ayı vb olduğunu?

ingiliz hatunlarının türk erkekleriyle ne gibi bir mazisi var gerçekten merak ediyorum?

neden böyle yapıyorsun? doğru söyle.
Türk erkeklerinin bir numaralı düşmanları. Ama peşlerinden de ayrılmıyorlar. Ne yapsalar yaranamıyorlarlar. Bu Nasıl bir turşu?
Kimseyi yediğim yok. Londra çok fazla Türk göçmeni alan bir şehir, bu nedenle istanbulun araplaşmış bazı semtlerinden daha fazla türkçe duyabilirsiniz bazı sokaklarda , bu nedenle ingilizlerle türkler etkileşime geçebiliyor. Gayet biliyorlar, onun dışında para birimleri yüksek olduğu için tatile gelen de çok fazla yabancı insan var. Türk kızları ve avrupa kızlarının arasında fark var efendim, çünkü Türk aile yapısı ataerkildir, ataerkil yapıda ki sistemde kadın ev işi yapıp yemek yaparken erkeğin bu görevi üstlenmesi bir lütuftur. Ama diğer ülkelerde sistem bu şekilde olmadığı için ev işleri ortak yapılır. Elbette ki herkes temizlik ve yemek yapıyor ama türk erkekleri aman kadın yapsın ben işten gelem yatam götümü kaşıyam ayağıma kadar çayım gelsin modunda olduğu için bu muameleyi çok sevdiğiniz yabancı kadınlardan affedersiniz ama nah bulursunuz.
Not: olgunlaşmış, kendi işini yapabilen bey abilere sözüm yok siz cansınız can, sözüm dağ ayılarına. Zaten entryi eksileyenler makarna yapmayı bilmeyen ana kuzuları.
https://www.youtube.com/watch?v=89bppdi_ULM
ukraynalı kız durumu özetlemiş.
Beş para etmez.
bakımsız olmalarını geçtim, bu halleriyle bile bu egoya nasıl sahip olabiliyorlar anlamakta güçlük çekmekteyim
naaaptınız lan çocuğa zilliler?
Vurduruyordur.
piç erkek sevdası dillere destan olan kızlardır.
güzeldir.
görsel
asgarisi güzeldir.
Bunlardaki ego hiçbir milletteki kızda yok.
türk erkeklerinin layık olduğu kızlardır boş yapmayın şimdi sizi de biliyoruz yani kimi kime anlatıyorsunuz.
default olarak gerizekalı oluyorlar biraz.
görsel