bugün

Her zaman söylerim bir kitleyi eleştirirken arada suçsuz olduğu halde laf yiyenlerde olur. Şimdi türk kızlarından çok iyi olanlarıda var hani şöyle ifade edeyim en güzel avrupalılara değişmem dediklerim var içlerinde karakter olarakta güzellik olarakta şimdi bunlar bir tarafa sözlerim bu kısma değil. Ammaaaa gelelim şu kezban tayfaya ulan nasıl canlılarsınız siz be. Lan bir ona kuyruk sallıyorlar bir buna ego desen göklerde aslında götlerde normaldede bu sokuklar kendilerini kaf dağında görüyor. Karaktersizlikleride işin cabası daha ne pislikler var bu kezaban tayfasında. Bakın avrupalılardada kezbanlar var türk kızlarında olduğu gibi ama oradakilerin sayısı ciddi anlamda az yani nerdeyse yok denilecek kadar az. Avrupada bir kezbana denk gelecek kadar şanssızsanız zaten ne diyim ben size.
çiğ köfte yer nutella yiyenlere inatla
hakedene kufreder
severse adam gibi sever
kaşarlar ve nutellacilar mümkünse Türküm diye gezmesin zira Türk kızı Türktür adam gibi kızdır .
karadenizdekileri çok güzel olan ama iç anadoludakileri 10 üzerinden 2 olan kızlardır.
güzel, akıllı ve ahlaklıda olsalar, türk erkeklerinin beğenmeyip, sürekli çamur attığı ama yinede çoğunun başka alternatifi olmayan kızlardır.
görsel
Kadınlar zordur eyvallah ama fakat lakin türk kızları daha zor.
Türk kızı iyidir ama artık zaman kötü.
türk erkekleri gibi sürekli yapılan genellemelerin kurbanı olan kızlar. insanların birbirleri hakkında yakındıkları konuların asıl sebepleri üzerine hiç düşünmeyip çözüm üretmemelerinin sonucudur bunlar. ne yazık ki hiçbir taraf da hiçbir zaman yakınılan konuları düzeltmek adına ilk adımı atmaz ve bu konudaki her şeyi hep karşı taraftan bekler. sonunda da ne ilginçtir yakındıkları konularda sanki hiç sorun yaşamamışlar gibi birbirinden pek şikayetçi olmayan türk erkeği ve türk kızı birlikteliği yeşerir. ilginç.
Çok guzellerdir.
Yarısı güzel yarısı özeldir.
bir yarısı güzel diğer yarısı onlardan daha güzeldir.
kırmalara dert olmuş kızlardır.
ciddi anlamda kıl sorunları olan kızlardır, bir insanın göz kapağında kıl çıkar mı? bazılarında çıkıyor işte.
bir türk erkeği olarak standartlarımızın üstünde olduklarını belirtebileceğim kızlardır. mis gibi papatya kokan amcığı ile bir ukrayna harikasını hak edecek kıvamda olup olmadığımızı sorgulamamız gerekli önce.
türk erkeğinin aynadaki aksidirler. muhataplarına dair iddia ettiklerine kendilerinde de sahip oldukları es geçme huyları kendi biricikliklerini inşa etmede kullandıkları en yaygın mazmundur.
bugün kendim çektim *
görsel
Ne olursa olsun bizim kahrımızı onlar çekecek tamam yabancı Norveçli pürüzsüz 0 makyajlı kızları bende seviyorum ama cenazeme Türk kızları gelecek bunuda biliyorum...
görsel
Türk kızları ile ilgili en güzel yorumu sönmez reyiz youtube da yapmıştır net.
görsel
tişörtü pantolonun içine sokarlar..

görsel
Resmen tavuk bunlar amk. Bi' tek Butları kanatları iş görür.
Şu muhatap kelmesini düzgün yazanı bulursan nikah kıy.
fahişe gibi yaşayıp prenses gibi evlenmeyi beklerler.
analarının yanında coşuyor vicdansızlar;

görsel