bugün

Demiş cahil türk yetersiz erk*ği.
cahil kalsınlar mümkünse. çok bilmişi zor veriyo.
Cahil görmek istedigin icin, olabilir mi?
Bu gruba Dahil olmamak için elimden geleni yapıyorum. Genelde kızlar Sosyal medyaya gereğinden fazla önem veriyorlar. Bir fotoğraf paylaşmak bile saatlerini alıyor. paylaşınca da bitmiyor kaç kişi beğenmiş, kimler beğenmiş kimler beğenmemiş orası da önemli. Dışarıdan nasıl gözüktüklerini bu kadar önemsemeseler kendilerine ayıracak çok vakitleri olacak. Kitap okuyup, kaliteli diziler filmler izleyip biraz bakış açılarını genişletseler hayatın sosyal medyadan ibaret olmadığını anlayacaklar bence.
Cahilliğin kızı erkeği olmaz. Türkiyede yaşayan insanlar neden cahil diye tartışmak daha mantıklıdır.
Hayattaki tek amaçları beyaz atlı prenslerine kavuşup üremek olduğu için.
Yemin ederim utandım cidden utandım.
büyük bir çoğunluğu kendisini geliştirmemeyi tercih ediyor.

zengin koca bulup rahat etme çabasındalar. makyaj malzemelerine veya kılık kıyafetlerine ayıracakları masrafların %20sini kendilerini geliştirmeye ayırsalar yeterli olacaklar. bu zengin koca bulma mevzusunda hayatın bugunu bulduklarını veya bulacaklarını düşünüyorlar fakat kızlar öyle bir dünya yok.

ha bu söylediklerim büyük çoğunluğu içindir. kendilerini geliştirmiş çok fazla kadında tanıdım. sohbetleri ve tartışmaları çok keyifli oluyor.

geri kalanlarının ta amına koyim. fok balığı gibi konuşmaya devam cool görüneceğim diye.
Türk kızı kadar taş düşsün başınıza diyeceğim de o mercimek beyninize acıyorum.
gösteriş ve zengin koca arayışlarından dolayı.
Çok basit vajinalari yüzünden ve bu tiplere ilgi gösteren parazit bazı Türk erkekleri yüzünden.

Bir insan düşün afedersinizde amı sayesinde ilgi görüyor , tanınıyor , sohbet ediliyor hatta ilim bilim öğrensin diye gittiği okulunda ailesi bile dişi olduğu için kızına daha çok para gönderip daha çok rahat etmesini sağlıyor.

Sözlükte bile dişi olduğunu belli ettiği an mesaj kutusu cayır cayır yanıyor . Sadece 5 harflik saçma bir entrysi bile açık oydan arşa değiyor .

Bunu fark eden Türk kızı tüm benliğini ve hayatını dişi olmasına kaptırıp , hayatı boyunca bu ucuz , aciz ama kısa olan yolu seçiyor.

Birde çok arsizca babamiz Türk te ondan diyen bir kezban gördüm . O laf ettiğin baban sana x kromozomunu vermeseydi hayatta bir hiçtin en fazla kapı kopegiydin lan biraz minnet biraz . En azından mericini dillerken sürdüğün rujun parasını veren babana .

Şimdi siz gelmiş Türk kızları neden cahil mi diyorsunuz ? Allasen , güldürmeyin.
Hııı sn ck blyn .s .s
Snsn chl .s
Genelleme yapmak yanlış olsa da bu başlığı okuduğunuzda, bunun bile sebebini erkeklere bağlayan sorumluluk yoksunu tiplemeler fazlasıyla görmek mevcut.

Kendisini geliştirmek için zerre çabalamaz ama bunun sebebini de erkeklere bağlar.
aslında türk kızları cahil değil herkes kendi kültür seviyesindeki insanlarla takıldığı için başlığı açan abimize de onlar denk gelmiş efenim.
çevre diye ağlayanlar bu yorumu salt kendi çevreme bakarak yaptığımı zannediyorlar herhalde.

herkes sizin gibi hayatı çevresinden ibaret algılamıyor.

genel ve muhtelif gözlemlerim sonucu konuşurum. çapınız yetmez.
Bunu anana sorsana delikanlı.
Çevresini değiştirmesi gereken yazar beyanı.
Baslik acana kadar annene sorsaydin keske.
Türk erkeklerinin cahil olması sebebiyle aynı nedenden.
nemden,nemden
bugüne kadar okuduğum ve çokca beğendiğim cehalet tanımlarından en güzeli şöyledir.

cehalet : insanın içinde bulunduğu imkan ve koşulların farkında olamaması ve dolayısıyla değerlendirememesidir.

bu anlamda her türk kızı oturup ortalama bir türk erkeğini değerlendirebilecek kapasitede olduğunda ülkede flört edebilecek veya evlenebilecek türk kızı kalmazdı fikrimce. ayrıca bu durumda içinde bulunduğu imkan ve şartları türk erkeklerinin de değerlendiremediği gibi başka bir gerçek daha ortaya çıkıyor ki; ne kadar ekmek o kadar köfte efendim. teşbih de hata olmaz, iyisi mi siz eşeğin kulağına karpuz kabuğu kaçırmayın.
akıllı telefonlar sebebiyle. kafalarını kaldırmıyorlar ki şu elektronik aletten.
maalesef zekalı olarak bunun acısını her daim çekiyorum. kadınlar evrimsel açıdan çok geri kaldılar o yüzden kadınları ful özgürleştirip birey olmalarını bence sağlamayız. bize evrimsel olarak yetişmeleri lazım, hep geri plana atılmaları ikinci sınıf algı oluşturdu ve kendini kolektif olarak geliştiremediler.