bugün

akıllı olanlar erkekler tarafından tercih edilmediği için genelde aptal numarası yapıyorlar.
ha bi de bitmez tükenmez dır dır merakları vardır. iki kulağımız bi ağzımızı var demi.
cahil türk erkeğine cahil türk kızı. sistem böyle işliyor size cahili denk geldiyse bir aynaya bakın.
Talibi cahil olunca o da öyle oluyor.
Çünkü cahil olsa da olmasa da istediği şeyleri elde edebilme olasılıkları çok yüksektir. ama bakımsız olurlarsa elde etme olasılıkları çok düşüktür. bu sebepten bu ülkede iyi bir kalça sahibi olmak iyi bir kültür düzeyine sahip olmaktan çok daha prim yapmaktadır.
ciddi ciddi tez konusu olan soru.

erkeklerle kızlar arasında büyük fark var.

kızlarda entelektüel seviye yerlerde.
Yunan kızları rus kızları mı akıllı?
Tezinize yerleştireyim.
Neden cahil olsunlar.. zehir gibi olanlarını biliyorum şahsen.. ama arada frene basmak lazım..
sonra diyorsun neden bu kızlara kezban diyorsun aslında kezbanliklari ondan değilde düzgün insan sevmedikleri için diyorum eli ayağı düzgün dürüst birini sevmezler Kendine yakışanı severler kendine yakışanın edep konusunda olduğunu bilmezler bak bu konuda cahiller sonra erkekler salak kızlar kezban olur konu bundan ibaret sevmenin sevilmenin nasıl bir şey olduğunu bilmediklerinden kaynaklanıyor.
Her millette aptal insanlar vardır. Siz Türk kızları çirkin, aptal, cahil gibi bir genelleme yapamazsınız. Ukraynalı arkadaşım var ama çirkin ve gerizekalı. Şimdi siz bütün Ukrayna kızlarına çirkin diyebilir misiniz? Bokunu çıkardınız. Zehir gibi olan Türk kızları da var salak olan Türk erkekleri de. insanları kalıba sokmaktan vazgeçin. Hayatınızda hiç tanımadığınız insanlar hakkında "cahil" diyemezsiniz. Bu sizin cehaletinizi gösterir.

Noldu zorunuza gitti galiba minik Einsteinlar sizi.
maalesef zekalı olarak bunun acısını her daim çekiyorum. kadınlar evrimsel açıdan çok geri kaldılar o yüzden kadınları ful özgürleştirip birey olmalarını bence sağlamayız. bize evrimsel olarak yetişmeleri lazım, hep geri plana atılmaları ikinci sınıf algı oluşturdu ve kendini kolektif olarak geliştiremediler.
akıllı telefonlar sebebiyle. kafalarını kaldırmıyorlar ki şu elektronik aletten.
bugüne kadar okuduğum ve çokca beğendiğim cehalet tanımlarından en güzeli şöyledir.

cehalet : insanın içinde bulunduğu imkan ve koşulların farkında olamaması ve dolayısıyla değerlendirememesidir.

bu anlamda her türk kızı oturup ortalama bir türk erkeğini değerlendirebilecek kapasitede olduğunda ülkede flört edebilecek veya evlenebilecek türk kızı kalmazdı fikrimce. ayrıca bu durumda içinde bulunduğu imkan ve şartları türk erkeklerinin de değerlendiremediği gibi başka bir gerçek daha ortaya çıkıyor ki; ne kadar ekmek o kadar köfte efendim. teşbih de hata olmaz, iyisi mi siz eşeğin kulağına karpuz kabuğu kaçırmayın.
nemden,nemden
Türk erkeklerinin cahil olması sebebiyle aynı nedenden.
Baslik acana kadar annene sorsaydin keske.
Çevresini değiştirmesi gereken yazar beyanı.
Bunu anana sorsana delikanlı.
çevre diye ağlayanlar bu yorumu salt kendi çevreme bakarak yaptığımı zannediyorlar herhalde.

herkes sizin gibi hayatı çevresinden ibaret algılamıyor.

genel ve muhtelif gözlemlerim sonucu konuşurum. çapınız yetmez.
aslında türk kızları cahil değil herkes kendi kültür seviyesindeki insanlarla takıldığı için başlığı açan abimize de onlar denk gelmiş efenim.
Genelleme yapmak yanlış olsa da bu başlığı okuduğunuzda, bunun bile sebebini erkeklere bağlayan sorumluluk yoksunu tiplemeler fazlasıyla görmek mevcut.

Kendisini geliştirmek için zerre çabalamaz ama bunun sebebini de erkeklere bağlar.
Hııı sn ck blyn .s .s
Snsn chl .s
Çok basit vajinalari yüzünden ve bu tiplere ilgi gösteren parazit bazı Türk erkekleri yüzünden.

Bir insan düşün afedersinizde amı sayesinde ilgi görüyor , tanınıyor , sohbet ediliyor hatta ilim bilim öğrensin diye gittiği okulunda ailesi bile dişi olduğu için kızına daha çok para gönderip daha çok rahat etmesini sağlıyor.

Sözlükte bile dişi olduğunu belli ettiği an mesaj kutusu cayır cayır yanıyor . Sadece 5 harflik saçma bir entrysi bile açık oydan arşa değiyor .

Bunu fark eden Türk kızı tüm benliğini ve hayatını dişi olmasına kaptırıp , hayatı boyunca bu ucuz , aciz ama kısa olan yolu seçiyor.

Birde çok arsizca babamiz Türk te ondan diyen bir kezban gördüm . O laf ettiğin baban sana x kromozomunu vermeseydi hayatta bir hiçtin en fazla kapı kopegiydin lan biraz minnet biraz . En azından mericini dillerken sürdüğün rujun parasını veren babana .

Şimdi siz gelmiş Türk kızları neden cahil mi diyorsunuz ? Allasen , güldürmeyin.
gösteriş ve zengin koca arayışlarından dolayı.
Türk kızı kadar taş düşsün başınıza diyeceğim de o mercimek beyninize acıyorum.