bugün

ülkedeki en büyük yalanlardan biridir. kesinlikle kardeş falan değiliz. en azından bir türk olarak ben kabul etmiyorum. kardeş olduğunu söyleyen enayi soydaşlarıma da akıl fikir diliyorum. bir tane malum ırkın mensubu yazmış hemen asimile falan diye. geri zekalı işte. kafası bu kadar çalışabiliyor. hemen mağduriyet kartını oynamış. her yerde aynı taktik anasını satayım. sizinle kardeş olmak isteyen kim ki? bir kendinize bakın. bir de bize. hiçbir şekilde sizinle eşit durumda değiliz. eşitliği de geçtim. siz artık iyileri de var denecek durumu çoktan geçtiniz. hepiniz aynı boksunuz benim için. iyilerinin olması benim için hiç önemli değil. ben realist düşünürüm. iki üç kişi için türkleri katletmek isteyen bu malum ırka asla kardeş demem. malum ırkın pkk'ya ve diğer örgütlerine nasıl destek verdiği ortada. hele sosyal medyada yazdıklarını bir görseniz aklınız durur. sorunumuz şu ki, kürtler, pkk'lıları asla terörist olarak görmüyorlar. özgürlük savaşçısı olarak görüyorlar. her pkk'lı öldürüldükçe bize daha da çok kinleniyorlar. sürekli üremelerinin de gerçek sebebi bu zaten. eğer kürtler, bu yaptıklarını başka bir ülkede yapmış olsalardı kaçacak delik ararlardı. dünyanın en enayi milletiyle yaşadıkları için çok şanslılar. ümmet falan da palavra. ben müslüman değilim. müslüman olmaları da beni enterese etmiyor. gördünüz mü hiçbir ortak yönüm kalmadı bunlarla. türklerin de kürtlerle hiçbir ortak yönü yok. türklerin, kürt düşmanlığı sergilemesi için çok haklı sebepleri var. pkk, ypg, pyd, dhkpc, tarihte sürekli isyan etmeleri, yavuz'la ittifak yaparak binlerce alevi türkü öldürmeleri vs. bu millet bize çok kaybettirdi ama cellatlarımızı yaşatmak her şeyi yapıyoruz maşallah. uzun lafı kısası bunları kardeşi olarak gören, net enayidir ya da bunları iyi tanımıyordur. bunları da tanımamanın imkanı yok ki. her yerdeler kardeşim. kürt sevici cihangir solcularımıza da kürtlerle mutluluk diliyorum.
pkknın sözde yöneticilerinin yarısı türk. hdpnin yüzde 20si türk. ulan hdp eşbaşkanı 2 tane, biri türk.

hani neye göre kürtlere/türklere hakaret ediyorsunuz? hiç anlamam yani.
eskiden ermenilere de milleti sadıka diyorduk .
şimdi ermenilerin nasıl farklı bir miilet olduğunu biraz
anladık ....

vaktiyle " kürt yoktur " diyen bürokrasinin ,kahvehane
harici itibar görmeyen manevrasıdır ...

şu ismi var cismi yok azınlıkları sırtımızdan ne zaman atacağız ???

al bakalım ...

Ergenekon davasının firari sanığı emekli Tümgeneral Mustafa Bakıcı'nın
Uludere üzerinden Kuzey Irak'a geçtikten sonra sınır kasabası Keşan'da
buluştuğu PKK'lıların yardımıyla Rusya'ya kaçtığı iddia edildi .

https://www.milliyet.com....k-kacirdi-iddiasi-1534883

Bununla birlikte; Mustafa Bakıcı’nın Türkiye’de saklandığı da konuşuluyor.
iddiaya göre; Elazığ’lı bir aşirete mensup Tümgeneral Bakıcı, söz konusu
aşiret tarafından Türkiye’de saklanıyor .

https://odatv4.com/yasli-...rahatsiz--2511111200.html

15 Temmuz darbe girişiminin ardından firar eden 9'u general 288 muvazzaf
askerden 60'ının, PKK'ya sığındıkları ve Avrupa ülkelerine geçmeyi planladıkları
yönünde istihbari bilgiler alındığı öne sürüldü.

https://tr.sputniknews.co...4-darbe-kandil-pkk-subay/
pkk'lılar tarafından şehit edilen kürt askerleri de sanki on binlerce varmış gibi konuşanlar görüyorum. onların da ruhu şad olsun. fakat pkk'dan en çok türkler çekti. boş konuşuyorsunuz boş. pkk'nın yöneticilerinin türk olması umurumuzda mı? onlar da kürt teröristler gibi tek kurşuna bakar. önemli olan kürtlerin bu çakallara verdiği destek. siz hiç ekşi sözlük'te, youtube'de, twitter'de bunların yazdıklarını görmemişsiniz belli ki. kaç tane kürdün 33 şehidimizden sonra rusya'yı övdüğünü gördüm ulan. ne anlatıyorsunuz abicim siz? boş pr çalışmaları bunlar. siz istediğiniz gibi kardeş kabul edin bu yamuk suratlıları. biz etmiyoruz. bize de dikte etmeyin. ulan doğuda kaç tane askerimize taş attı bu kürtler, hakaret ettiler. yemezler abicim yemezler. ırkçılık yapmayın ne demek ya? onlar hiç yapmıyor sanki. orta asya barbarları, mongollar diyorlar bize. cidden alayınız enayisiniz. bu iş, ırkçılık yapmamakla çözülseydi keşke. ilk ırkçılığın ateşini bunlar yaktı. bir de hala kürt sorununu 40 yıllık sanıyorsunuz. bu adamlar 200 yıldan beri isyan halinde. hey yavrum hey. bir tanenizde şu olaya gerçekçi baksın, gözünü açsın diyeceğim ama kardeşlik masalları çoktan aklınızı ele geçirmiş. yazık valla size.
dünyanın en saçma yalanlarından biridir. kürtler kim türkler kim? kürtlerle soyca, dilce, kültür olarak zaten hiçbirimiz alakamız yoktur. onları yavuz getirdi anadoluya. bize kazığı attı gitti. kürtler, binlerce alevi türkü katletti güneydoğuda. güneydoğuda kürtleşen türkmenler var ulan. haydi bunu da geçtim, geçmişte olmuş. e geçmişin gelecekten bir farkı var mı? ya da bugünden? yok. siz kardeş dedikçe pkk'nın işine yarıyor bu. kardeş denmesi hiçbir işe yaramayacak. bu düşük ırka kardeş diyenler net midesizdir. seyit rıza, şeyh sait zamanında pkk yoktu. pkk, bunların bir devamı sadece. malazgirt'te de yoktular. bunlar kaç paralık adam ki türkler gibi dünyanın en savaşçı milletine yardım edecek. kürtler ne anlar, savaşçılıktan, savaştan, askerlikten? kurtuluş savaşında da çanakkale'de de yoktular. hepsi palavra.

siz de sanıyorsunuz ki biz bunlara kardeş dedikçe bunlar pkk'ya katılmaz. vah enayi soydaşlarım vah. onların derdinin kardeşlik olmadığını ben çok iyi biliyorum. siz bunları boşuna mı sürekli ürüyor sanıyorsunuz? apo bunlara üreyin demiş. pkk aracılığı ile devleti ele geçiremeyecekleri belli bunların. üreyerek ele geçirecekler devleti. şu anda da ele geçiriyorlar zaten enayi salaklar. yönetimdeler. türkleri katleden pkk partisi mecliste şimdi? siz ne zaman uyanacaksınız ulan? ne kadar aptalsınız ya ne kadar aptalsınız. süzme salaksınız. türk meclisinde bir terör örgütünün partisi aktif şu an. bu dünyanın hangi ülkesinde olmuş? eğer kürtler bu yaptıklarını rusya'da falan yapsalardı, ruslar kürt avına çıkardı. hiçbirine acımazdılar. bu adamların ulaştığı güce bakın güce. sizin geleceğinizle oynayabilecek güce sahipler. bunlara kardeş diyince vicdanınız mı rahatlıyor sanıyorsunuz? ulan ne vicdan yapacağım ben bunlara? ya da dünyanın en iyi insanı olduğunuzu mu sanıyorsunuz? size dünyanın en iyi insanı ödülünü vermiyorlar arkadaş. siz sadece kendinizi kandırıyorsunuz. sözde siktiğimin kardeşliğini kabul etmeyen türklere de kalleş diyorsunuz. otobüste bir kızı cayır cayır yakanlar, bir genci bıçaklayanlar, bebeklere kurşun sıkanlar, gencecik türk askerlerini öldürenler, ormanları yakanlar kalleş olmuyor. biz oluyoruz öyle mi? bu kardeşliği kabul eden enayi türkler, hakkari'ye asla gitmeyecekler. ancak böyle şeylerle kendilerini avutuyorlar işte. hakkari'den mal mülk alamayacaksınız. asla orada gezemeyeceksiniz. asla oranın suyundan içemeyeceksiniz. oraya memur olarak gittiğinizde sizin türk olduğunuzu anlayacak bu kürtler. ya sizi kendileri öldürecek ya da teröristlere sizi söyleyecekler. hatay yakılınca ne düşündünüz sayın pamuk kalpli enayi türkler? pkk'ya sövdünüz değil mi? ah ah keşke sövsek de bitse şu illet. biteceğini bilsem yeni küfürler icat ederim. hayır bunlar doğuyu nasıl mahvettilerse batıyı da mahvettiler. ben bunların türk nefretini de geçtim artık. bunlar doğaya da düşmanlar, her şeye de düşmanlar. bunların genlerinde terör var terör. kardeşlerimiz olduklarını ısrarla iddia eden türkler malum ırkın mahallelerine girebiliyorlar mı acaba? bunların gittiği yerde ot bitmiyor ot. biz bunlarla yaşıyoruz. bunlarla yaşamak bize ne kazandırıyor. elbette hiçbir şey. bunlarla yaşamak bize çok şey kaybettirdi ve devran böyle devam ederse kaybettirmeye devam edecek. hım mesela her an kafanıza molotof kokteyli yiyebilirsiniz. malum ırk bu ülkeyi ele geçirirse ki tıkır tıkır ele geçiriyorlar şu an. eğer ülkeyi tamamen ele geçirirlerse, sizi yaşatacaklarını düşünüyor musunuz cidden? kardeşleriniz sıkar geçer kafanıza. doğuya giden paralar ne kadar biliyor musunuz lan? o paralar bizlere harcanabilirdi. ama olmadı. daha iyi yaşamlarımız olabilirdi. adamları anadoluya biz getirmişiz. şimdi de bize orta asyaya gidin diyorlar. evet bu cesareti hem siz, hem siyasetçiler, hem de sizin seçimleriniz verdi onlara. eğer bir gün ayrılıkçı türkler fikri uygulanırsa bu fikrin olması için canla başla çalışacağım. bu kardeş diyen enayiler bizim karşımıza çıkmasa çok iyi olur açıkçası. bir boka çözüm üretebildiğiniz de yok. bir de çözüm üretenlere karşı çıkıyorsunuz. bu kadar andaval olmak zorunda değilsiniz. ırkçı, faşist diye aşağılananlar insanlar var ya onlar sizden on kat daha zeki. en azından gerçekleri görmüşler ama sizin laçka fikirleriniz önümüze çıkıyor. süzme aptalsınız. süzme beyinsizsiniz sadece. doğuya gitmek zorunda kalsa korkudan götünden terler akacak adam sırf burada prim kasmak için, faşist ilan edilmemek için kardeşiz diyor. bir de bunu reddedenlere kalleş diyor. ben size üzülüyorum açıkçası. nedense bu kardeşlik hep şehit haberleri gelince hatırlatılıyor? ay neden acaba? yok ya kürtler yapmamıştır. kesin pkk yapmıştır. hem vatansever kürtler de var aynen yav. ahahahahah. aynen türkolar devam edin böyle. uyuyun. alice harikalar diyarı nasıl sıcak mı soğuk mu? türkler, kürtlerle yaşamaktan sandığınız gibi memnun değil. türkler, kürtleri sürekli yeriyorlar ve onları sevmiyorlar. en azından etrafımdakiler böyle. bu yazdıklarıma alınacak kürtler mutlaka olacaktır. sallamıyorum. bunlar her boka alınmaya meyilli zaten. mağdur edebiyatı bunların karakteri olmuş. aslında bu, onların ne kadar ezik, ne kadar aşağılık kompleksli olduğunu gösterir. ezildik yalanıyla şimdi türkleri eziyorlar. üniversitelerde, okullarda, her yerde. son olarak sizi sevmiyoruz ve bir gün bu kamburu sırtımızdan atacağız.
Silvan'da askere hakaret ettiler .

https://www.youtube.com/watch?v=OTUHAvDxetU

kürt kamburu 1920 lerin yanlışı , bugünün problemi ,
yarının imkansızı ....

arap problemi 2011 in yanlışı , bugünlerin uyutması , yarının
problemi ....
Aman ha gençler.

Sakın bunu açık bir yerde söylemeyin.

Bakın çok tehlikeli.

Bu sloganı ortaya pekaka'lı piçler çıkardı.

Pekaka'lı, dehaşkahpece'li, cehape'ye oy veren sol çomarların pekaka sloganıdır bu.

Hiçbir Türk evladı böyle bir sloganı pekaka'nın şehit ettiği öğretmenlerimizi, savcılarımızı bilerek ağzından çıkarmamalıdır.

Yazıktır, günahtır.

Yapmayın.
Türk ırkı yıllardır bu tür masallarla kendini kandıyor. işin en komik yanı ise türk k*rt kardeştir diyenlerin neredeyse tümü türk. Arkadaşlar kendinize gelin, tarihimizi iyice araştırıp öğrenin. Sadece cumhuriyet tarihinde 30 a yakın k*rt isyanı vardır.

Kimse biz türkleri, k*rtler ile aynı kefeye koymasın. Ellerine geçen ilk fırsatta isyan çıkarıp binlerce türk'ün ölümüne sebep olan topluluk ile uzaktan ya da yakından bi kan bağımız yoktur.

Türk'ün kardeşi türk'tür gerisi yüktür..
"Türk'ün türk'ten başka dostu yoktur!"
değilim.
saygılar sayın hanına konduklarım
sanılanın aksine bu lafa karşı çıkan türkler değil, genelde "madem kardeşiz o zaman toprah verin" diyerek karşı çıkan arkadaşlardır.
tamam güldük eğlendik başlığın doğru hali ne onu söyle artık.
kardeş dediğin kardeşinin elektrik sayacına kaçak gabula bağlamaz. bunların çaldığı elektriği ödemekten kalkınamadık.
pkk eşittir kürttür. 2-3 yıl önce twitter'de bir japon haber kanalının pkk'ya kürt terör örgütü dediğini görmüştüm. ta elin japonu bile görmüş neyin ne olduğunu, sadece bizim enayi türkler göremiyor gerçeği bir türlü. neymiş kürt vatandaşlarımızla bir sorunumuz yokmuş. hayır gayet de var. asıl sorun yaptıkları her şey. hiç mi sosyal medyada yazdıklarını okumuyor musunuz bunların? bir fırat çakıroğlu daha öldürmek için bugün bilmem kaç soru çözdüm diyorlar lan. 33 şehitten sonra rusya'yı övdü kaç tanesi. ermeni terör örgütü falan değil. buz gibi kürt terör örgütü. sorun şu ki kürtler, her terörist öldürüldüğünde bize daha da kinleniyorlar. hiçbir zaman yılmayacaklar. he yav iyi kürtler de var yav. biz niye göremiyoruz bunları? büyükşehirlerde yaşayanlar bunların ne mal olduğunu görüyor zaten. ben küçükşehirde yaşamama rağmen bunların ne mal olduğunu gördüm ulan. he aynen ya cahillikten yapıyorlar her şeyi. boğaziçi sosyoloji bölümünün pkk'lılarla dolmasına ne diyorsunuz? odtü de terörist yuvası. biz bunları dışlamasak da her türlü pkk'ya katılacaklar zaten. sorun dışlamak değil. neden anlamıyorsunuz oğlum? malum ırkın istediği şey bu ülkeyi kürdistan yapmak. asla doğu ile yetinmeyecekler. eğer ülkeyi tamamiyle ele geçirirlerse türk avına çıkarlar. azınlıkları da öldürürler. uyuyun enayiler uyuyun.
Yanlış önerme. Aynı anne babadan doğan insanlar kardeştir. Türk de kürt de birer halktır ve birbirlerine saygılı şekilde yaşamalıdır şuanli coğrafi yakınlıkları hasepli. Kimse kimseyle kardeş olmasın, orta okulda falan hep kardeşim dediklerinizle falan manita oldunuz sonra.
" baba, babacııım ne yaptın sen !.. " dedirtti.
Devletin uydurduğu bir yalandır. Ülkedeki en ucuz yalanlardan biridir hem de..

Arasında kan olan iki ulus kardeş falan olamaz. Zaten başka milletler de birbirleriyle kardeş olduklarını iddia etmezler.. Bu milletlerin doğasına aykırıdır. Yani enternasyonalizm palavradır.

Pkk'ya vergi veren adamlarla, sırf aynı ülkede yaşamaya mecburuz diye kardeş olduğumuzu söylemek.. Enayilik, katillerine aşık olmak bu..

Aralarında iyilerinin olması umrumda değil. Türk milleti kimseyi kardeş olarak görmek zorunda değildir. Türklere sürekli olarak kardeşliği dikte eden adamlar, türk'ün zararına çalışan adamlardır aslında..
kardeş olacağını sanmıyorum çoğu hdp li zaten. ama Allah var hdp yi desteklemeyen. cidden türkiyeyi seven hatta kürtçe bile bilmeyen kürtler var. onlar da sorun yok. pkk yı destekleyen , bayrağımızın düşmanı kürtlerde sorun var. işte her insan bir olmuyor.
Düzgün dururlarsa, sinsi planlar yapmazlarsa, öncelikle türk olduklarını vurgularlarsa kardeş oluruz.
Ülkedeki en bayat yalanlardan biridir. Kimse kimse ile kardeş olmak zorunda değildir. Holklorın gordaşlığı diye anıranların, pkk'yı yaladığını kaç defa gördük. Milletler arası kardeşlik diye bir şey söz konusu olamaz. Bu slogan olsa olsa gerçeklerden habersiz salak romantikleri etkiler.

(bkz: Türk Kürt kardeştir/#44445702)
Bunları ayıran kalleştir.

imza: cartel.
pek samimi olmayan sözdür. türkler ve kürtler pek anlaşamaz.
öyle bir şarkı vardı sanırım.
aksini iddia eden kalleştir.
Aslında doğru olan bu.
En az 1000 yıl birlikte yaşayıp birbirinden ayrı düşünmek yanlış.
kürdün hası ve türkün hası ilelebet kardeştir.
dünyada bu kadar birbirine benzeyen isim olarak başka ırk var mı.

selam olsun temiz dürüst namuslu olanlarına.