bugün

görsel
Arap kültürü mü 5 para ediyor?
görsel
içimizden bazılarına çok acıyorum. allah'ın özene bezene yarattığı bir bedenle, ince ince işlenmiş kıvrımlarla dolu mükemmel bir bilgisayar olan beyin adlı organla dünyaya gel, kafatası kemiklerin tarafından koruma altına alınan beynini kafatası kemiklerin sağlam olmasına rağmen yitir ve öyle yaşamaya mahkum ol. işin en kötü tarafı herkes genelde ufak ya da büyük bir hastalık sebebiyle ölürken senin potansiyel ölüm sebebin beyinsizliğe bağlı cehalet olsun. öyle cahilsiniz ki bir gün o cehaletten zehirlenip öleceksiniz. olacak iş değil. ibretlik.
türk olmayanların anlamayacağı bir kültür olduğu için arkadaşı çok ta şey etmemek lazım.
Sen hangi kültüre bağlısın diye sorsak aşağılık kompleksli bir gavat çıkacak

Ulan o lale(senin gibi göt lalesi değil bak) hollandalılarla ait değil türklere ait doğduğu yer hindi-kuş dağları,kemence kıpçak çalgısı,ayran göktürk icadı,horon kıpçak dansı daha yediğin yemeklerin yoğurt,ayran,boza,lokum,döner hepsi türk yemeği ye ye amın oğlu ye boğazında kalsın*
Diğer bir kahpe de türk kültürü,türki kültürü demiş ulan türki diye bir kavim/millet mi var ki türki kültürü diye bir şey olsun senin bahsettigin türk kavmi/milleti o yukarıda yazdığım herşey de senin türkî dediğin aslında türk kültürü denilen kültüre ait

Not:türki,farsi,arabi gibi kelimeler millet değil dili belirtir yani

Türki:türkçe
Farsi:farsça
Arabi:arapça

Sonra onlar türkî biz türküz diyen aveller ortaya çıkıyor.
Batı hayranlığının ve kişiliksizliğin dışa vurmuş en bariz cümlesidir.
Senin türk kültürü dediğin bitti canım, harmanlandi bu toplum malesef. Geçmişe özlem geleceğe nefret.
Hiçbir kültür için bu denemez bugün insanlık uygarlığında bütün kültürlerin katkıları olmuştur örneğin mısır matemetik yunan felsefe iran edebiyat japonlar teknoloji Türkler de edebiyat ve mimari de önemli katkılar yapmışlar. Açıkçası ben bu tür başlıkları ırkçı buluyorum.
Arap kültürüdür o iyi bak.
kültürünü satılığa çıkaran şahısların kar marjını yükseltmek için türk kültürününe çamur atmak için kullandığı bir söylem olarakta ekleyeyim.
Seçim yaklaştıkça türk-kürt karşılaştırması, türklükle ilgili özellikle türk olmanın ve türkiyede yaşamanın kötülükleri gibi entry’ler çoğaldı nedense. Sizce de ilginç değil mi?